Rady dla nowożeńców

Każda para młoda chce, aby ich ślub był idealny pod każdym względem. Właśnie taki, jak sobie wymarzyli. Ale czy za wszelką cenę? Nie dajmy się zwariować! Oto kilka drogocennych rad dla was, nowożeńcy. Nie przywiązujcie nadmiernej wagi do szczegółów.Cieszcie się urokiem chwili...

Każda para młoda chce, aby ich ślub był idealny pod każdym względem. Właśnie taki, jak sobie wymarzyli. Ale czy za wszelką cenę? Nie dajmy się zwariować! Oto kilka drogocennych rad dla was, nowożeńcy.

Nie przywiązujcie nadmiernej wagi do szczegółów
Zapewne podczas ślubu i przyjęcia weselnego drobne szczegóły nie będą dograne tak, jak sobie wymarzyliście. Pamiętajcie, aby nie pozwoliło to przyćmić tego wspaniałego dnia.
Cieszcie się urokiem chwili
Wiele par ledwo pamięta ważne momenty podczas ślubu. Wszystko dzieje się tak szybko i jeszcze ten stres. Ale warto zwolnić trochę rytm i poświęcić kilka chwil na refleksję.
Nie podążajcie ślepo za tradycją
Ślub i przyjęcie weselne powinno być zgodne z waszymi oczekiwaniami. Nie zmuszajcie się na coś, co wam się nie podoba, a tak nakazuje tradycja.
Zorganizujcie wesele, na które was stać
Przyjęcie weselne powinno być adekwatne do zasobności waszego portfela. Jeżeli nie stać was na huczne wesele, to zdecydujcie się na małe przyjęcie. Nie działajcie w myśl zasady – zastaw się a postaw się. Nie zaciągajcie pożyczek. Duże wesele wcale nie oznacza lepsze

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
BARDZO MĄDRY ARTYKUŁ.
/9 lat temu
Swietny artykuł