7 ślubnych hitów 2014

Przedstawiamy 7 hitów ślubnych na sezon 2014. Dowiedz się, jaki kolor będzie dominował na przyjęciach weselnych, jakie bukiety i sukienki będą najmodniejsze, jakie atrakcje pojawią się na weselach i co dostaną goście weselni w prezencie. Przed wami 7 naszych typów!
/ 24.02.2014 09:26

fot. Fotolia

1. hit  - kolor biały

W naszej opinii w 2014 roku najczęściej wybieranym kolorem wesela będzie biały i miętowy. Będą dominować kolory naturalne, symbolizujące naturę, przyrodę.

2. hit - naturalne bukiety

fot. Fotolia

W dekoracjach kwiatowych będzie sporo zielonych, naturalnych dodatków, ziół, traw.

3. hit - wszechobecna koronka

Bardzo modne będą koronkowe elementy i to zarówno jako dodatki do stroju panny młodej – woalki, rękawiczki, czy całe suknie, ale też obrusy, ażurowe świeczniki i serwetki.

Fot. Fotolia

4. hit - styl romantyczny i odważny

Najważniejszym stylem będzie styl romantyczny, zwiewny. Panny młode często będą wybierać wianki, kapelusze czy woalki zamiast welonów.

fot. Fotolia

Z drugiej strony nawiązanie do artystycznej bohemy będzie pozwalało na nieszablonowość i zabawę z modą ślubną, mocniejsze makijaże, szczególnie smoky eye. Suknie będą asymetryczne o nietypowych krojach, z ciekawymi dekoltami.

5. hit - fotobudka

Najczęściej wybieraną atrakcją będzie fotobudka. Kabina, w której goście, wcześniej przebrani w śmieszne peruki, nakrycia głowy, czy okulary, będą mogli wykonać zdjęcie a następnie wkleić je do pamiątkowej księgi wpisów.

6. hit - słodki bufet

fot. Fotolia

Typowe ciasta weselne zastąpi słodki bufet, w którym dominować będą jednoporcjowe czekoladki, lizaki, kolorowe słoje z chrupiącymi ciasteczkami.

7. hit - personalizowane prezenty

Jako upominki goście otrzymają koronkowe wachlarze, które pozwolą schłodzić się w upalny dzień, a zamiast paczek z ciastami będą personalizowane czekoladki lub krówki.

Trendy ślubne powinny być inspiracją dla szukających ciekawych rozwiązań par, ale najważniejsze jest, aby pasowały do pary młodej i ich charakterów oraz wizji wesela.

Polecamy: Tort na ślub 2014 - poznaj najnowsze trendy cukiernicze!