Top 5 najgorszych kandydatów na męża ze względu na znak zodiaku

Jesteście razem od lat, a pierścionka zaręczynowego nadal nie ma na twoim palcu? Lepiej sprawdź, czy twój partner nadaje się na męża!
Magdalena Bury / 18.09.2018 11:31

Przystojny, koniecznie wysoki, (może trochę) bogaty, z poczuciem humoru i rodzinny… Taki jest mój wymarzony typ mężczyzny! Ale jaki tak naprawdę powinien być ten na całe życie? Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi astrologia.

Poznaj listę facetów, którzy są niechętni do małżeństwa. Oni zawsze będą zbyt dziecinni i bezgranicznie zakochani tylko w jednym - w swoim ego.

Wiesz spod jakiego znaku zodiaku jest twój mężczyzna? Sprawdź, czy znalazł się w naszym rankingu najgorszych kandydatów na męża!

TOP 5 najgorszych kandydatów na męża zaczniemy od…

Zobacz także:Kobiety spod tych znaków to najlepsze żony! Jesteś na liście?Faceci spod tych znaków to najlepsi kandydaci na męża! Czy twój jest na liście?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/23.01.2019 08:19
Z baranem wszystko się zgadza Mój ma ponad 30, i dalej u mamusi a o ślubie mogę raczej zapomnieć
/22.01.2019 21:15
Co za głupoty, mój małżonek jest tylko spoznialski, ale reszta się nie zgadza, co za głupoty ktoś pisze...
/22.01.2019 21:13
Mam meza spod znaku panny. Kocha samochody, ale wiedziałam o tym przed ślubem, więc to żadne zaskoczenie. Pierścionek dostałam piękny (i drogi). Z kawalerka kolejna bzdura. Kto to pisał? Pięcioletnie dziecko mogłoby wymyśleć takie bzdury. Wiem że horoskopy traktuje się z przymrużeniem oka, ale tutaj to naprawdę kiepski "artykuł". Starajcie się bardziej, bo ludzie oczekują czegoś więcej niz takich słabych wypocin.
POKAŻ KOMENTARZE (4)