POLECAMY

Randka ze znakiem zodiaku – Rak

Pewien Rak zamieszał Ci w głowie. Teraz zachodzisz w głowę, jak będzie wyglądała Wasza pierwsza randka. Przeczytaj randkę z zodiakiem – tu znajdziesz z pewnością kilka wskazówek.
Randka ze znakiem zodiaku – Rak fot. Fotolia

Raki to osoby niezwykle uczuciowe, wrażliwe i empatyczne. Zazwyczaj nie mają żadnych problemów z nawiązaniem nowych kontaktów. W towarzystwie postrzegane jako osoby, na których zawsze można liczyć. Tak zwani dobrzy przyjaciele. Jednak Raki to także osoby uparte i nie znoszące krytyki. W jednej chwili ze słodkiego zwierzątka mogą przemienić się w wilka. Raz urażone, długo każą się przepraszać.

Życie u ich boku jest pełne emocji, ale także i zmian. Rak nie lubią stabilności. Z jednej strony marzą wprawdzie o dzieciach i rodzinie, ale z drugiej nie wyobrażają sobie, by mogły całkowicie się temu poświęcić. Raki kochają podróże. Lubią się wyróżniać, tym potwierdzają poczucie własnej wartości. Są skryte, nie lubią opowiadać o swoich uczuciach. Tylko nielicznych dopuszczają do swojego serca.

Jeżeli Rak umówił się z Tobą na randkę, to znak, że naprawdę wpadłeś mu w oko. Z pewnością będzie starał się sprawić, by ta chwili była pamiętna. Z jednej strony będzie starał się Ciebie zabawiać, ale z drugiej będzie obserwatorem. Nie staraj się wyciągać z niego tajemnic. Przyjdzie czas, by je wyjawił. Zaś takim zachowaniem z pewnością zrazisz go do siebie.

Raki lubią osoby pewne siebie, elokwentne, o szerokich zainteresowaniach. Rozmową o pogodzie i kinie nie zdobędziesz jego serca. Ale już o książkach, muzyce, teatrze, a w szczególności sprawach obyczajowo-społecznych – na pewno. Raki bardzo często udzielają się charytatywnie. Niestety jednak nie zawsze potrafią dopełnić swoje postanowienia do końca. Jeśli chcesz więc ująć go – staraj się go wspierać. Dasz mu potrzebną motywację do działania, z pewnością będzie Ci za to bardzo wdzięczny.

Dla osoby spod znaku Raka nie liczą się drogie rzeczy. Nie musisz więc biegać po sklepach przed randką. Bądź po prostu sobą. Tym ją ujmiesz. A jeśli już uda Ci się zdobyć serce Raka, możesz być pewien, że będzie Ci on wierny i zakochany w Tobie po uszy.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/rok temu
FlirtCards to aplikacja oparta na zasadach gry Flirt Towarzyski. Jest to połączanie aplikacji społecznościowej, randkowej i karcianej w której wyszukuję się osoby za pomocą geolokalizacji oraz wysyła się karty z gotowymi tekstami. Po wymianie odpowiedniej liczby kart można z drugą osobą porozmawiać. Dzięki kartom można w prosty sposób rozpocząć rozmowę czy flirt. W aplikacji znajdują się zakładki: flirtuj- wyszukiwanie osób według odległości perfekcyjny strzał- losowe dobieranie osób też z danego okręgu karty- możliwość dobierania nieograniczonej ilość kart z tekstami karty z zadaniami- są karty z zadaniami tekstowymi, nagraniami, dźwiękowymi. Za wykonywanie zadań można kupić lepsze karty w sklepie sklep- tutaj kupuje się lepsze karty.
/3 lata temu
Moim zdaniem najlepszym specjalistą od wróżb i horoskopów jest wróżbita Paulus (wrozbitapaulus.pl) kilkukrotnie korzystałam z jego uslug i za każdym razem wszystko się sprawdzało.
/3 lata temu
Ja uważałam, że feromony to mit, ogólnie nie jestem zbyt piękna i nie miałam nigdy powodzenia. Faceci zawsze woleli moje kolezanki. Ale spróbowałam ostatnio feromonow dla kobiet z pherowin.pl i ...zmieniłam zdanie. O dziwo ja też zaczęłam wzbudzać zainteresowanie facetów, i co było dla mnie wcześniej niewyobrażalne, oni sami za mną latają. Aż czuję się trochę dziwnie.... w swoim wyglądzie nic nie zmieniałam, dalej uwazam że jestem brzydka, i sama nie wiem co Ci faceci we mnie teraz widzą.
POKAŻ KOMENTARZE (4)