Jakie masz plany na Sylwestra? /fot. Fotolia fot. Fotolia

Randka ze znakiem zodiaku - Baran

Wpadł Ci w oko pewien Baran. I zastanawiasz się, jak najlepiej zachować się na pierwszej randce, by stworzyć szansę na kolejne spotkania. A może nawet i stały związek. Przeczytaj i sprawdź.
/ 27.09.2016 15:59
Jakie masz plany na Sylwestra? /fot. Fotolia fot. Fotolia

Baran to partner, którego na pewno wszyscy będą Ci zazdrościć. Lojalny, uczciwy, a przede wszystkim szaleńczo zakochany w swojej drugiej połówce. Osoby spod tego znaku nie dopuszczają do swojego serca kogoś przypadkowego. Zanim faktycznie postanowią się zaangażować, z pewnością będą chciały poznać tę drugą osobę. Jej zainteresowania, plany na przyszłość, doświadczenia życiowe. Budują relację na trwałych podstawach. Dzięki temu jest ona stabilna. I ma naprawdę szansę przetrwać nawet największe burze.

Niestety jednak związek z Baranem ma także swoje poważne minusy. Jeżeli druga połowa oczekuje szybkiego sformalizowania związku, to takie rzeczy z pewnością nie z Baranem. Osobie urodzonej w tym znaku zodiaku nie spieszy się bowiem na ślubny kobierzec. Można powiedzieć, że preferują życie w konkubinacie,  jak to się jeszcze czasami mówi. Dla Barana żaden papier nie jest poświadczeniem uczucia. Jeśli ludzie kochają się prawdziwie, to będą ze sobą bez względu na to, czy będą mieli ślub cywilny czy też nie.

Związek z Baranem może być trudny również i z innego powodu. Osoby te nie znoszą rutyny. Będąc z nimi trzeba przygotować się na ciągłe niespodzianki i zmiany, podróże i tym podobne. Z pewnością nie będzie to jednostronne. Baran bowiem oczekuje od swojego partnera podobnego zaangażowania. Ono jest dla niego potwierdzeniem uczucia. Jeśli więc nie czujesz się na siłach, by sprostać takim oczekiwaniom, dobrze się zastanów, zanim postanowisz faktycznie zaangażować się w tę relację.

Teraz kiedy już mniej więcej wiemy, jakie Barany są w związkach, łatwiej nam będzie zastanowić się nad radami dotyczącymi pierwszej randki.

Z pewnością nie zaskoczy się Barana szpanerskimi ciuchami. Osoby spod tego znaku cenią sobie szczerość. Nie musisz się więc dla nich specjalnie przebierać, by przypominać kogoś, kim w rzeczywistości nie jesteś. Pozostań sobą, tym z pewnością ujmiesz Barana. Spodziewaj się, że będzie chciał się on dowiedzieć o Tobie wielu rzeczy. Możliwe więc, że będzie więcej słuchał, niż sam mówił. Niech Cię to nie speszy. Z drugiej jednak strony nie zagłębiaj się zbytnio w swoje życie, by pozostać tajemniczym i nieuchwytnym.

Przygotuj się na to, że randka może mieć dziwny i nieoczekiwany przebieg. Barany mają sto pomysłów na minutę. Możliwe, że nagle zmienią plany. I zamiast spotkania w pizzerii, zaproponują wypad na wrotowisko. Z pewnością Baran będzie oczekiwał od Ciebie gotowości i akceptacji. Nie musisz się zgadzać, ale kompromis z pewnością będzie dobrze widziany.

Pamiętaj więc - szczerość i spontaniczność oraz poczucie humoru. Bądź sobą, a na pewno będzie szansa na kolejne spotkanie.

I jeszcze jedna ważna rada - nie ograniczaj wolności Barana. On tego nie znosi. Z pewnością takim zachowaniem zniechęcisz go do siebie. I to na długo.