Jakimi matkami są kobiety spod znaku Wagi?

Jakimi matkami są kobiety spod znaku Wagi?

Zastanawiasz się z partnerem nad dzieckiem, ale nie wiesz, czy nadajesz się do roli matki. Sprawdź, jak według gwiazd, osoba spod znaku Wagi sprawdza się w tej roli.
/ 15.03.2011 14:11
Jakimi matkami są kobiety spod znaku Wagi?

Wszędzie starasz się zachowywać bezstronność, dążysz najczęściej do sprawiedliwych wyroków. Jesteś raczej osobą trzymającą wszystko i wszystkich na dystans, co jednak nie utrudnia ci budowania trwałych i silnych więzi z drugim człowiekiem. Na tych samych zasadach budujesz swoją rodzinę. Kochasz swoje dzieciaki, choć nie zawsze im to okazujesz albo w bardzo powściągliwy sposób. Jednak to wcale nie znaczy, że one czują cię przez ciebie niekochane, wręcz przeciwnie. Nie wiadomo jak ty to robisz, ale dajesz im niesamowicie silne poczucie bycia potrzebnym i najważniejszym na świecie. Sprawiasz, że ten młody człowiek rozkwita na twoich oczach z dnia na dzień. Dajesz mu potrzebną pewność siebie i wiarę we własne siły. Dzięki tobie on wie, że jest w stanie góry przenosić, że nie ma przeszkody, której nie umiałby pokonać. Jesteś matką niemalże idealną. 

Zobacz także: Jak kochają Wagi?

Nie rozklejasz się nad swoim dzieckiem, zależy ci przede wszystkim na jego dobru. Podczas wychowywania go wykorzystujesz częściej swój zdrowy rozsądek niż serce, ale to wychodzi mu tylko na dobre. Pozwalasz mu się rozwijać, ale też i pomagasz mu w trudnych chwilach.

Zobacz także: Relacje pani Wagi z innymi znakami zodiaku

Czuwasz nad swoją pociechą, ale też nie przeszkadzasz i się nie narzucasz. Twoje dziecko z pewnością wyjdzie na ludzi, a ty będziesz z niego dumna.