Każdy z nas ma w sobie jakąś perełkę, którą trzeba odkryć. Każda z nas jest idealna!

Jaki styl pasuje do osób spod znaku Lwa?

Lew – to już mówi samo za siebie, nic więcej tak naprawdę nie trzeba już dodawać. Ludzie ci zawsze i wszędzie grają pierwsze skrzypce, lubią, a nawet kochają, wyróżniać się z tłumu. Ich żywiołem są przyjęcia, bankiety oraz spotkania towarzyskie. Błysk reflektorów powoduje u nich przyspieszenie tętna i wzrost pewności siebie, co rzadko się zdarza u przeciętnego śmiertelnika. Kochają tłumy, dlatego zawsze otaczają się gromadą znajomych. Są wyjątkowe i za to właśnie wszyscy je kochają.
/ 22.03.2011 10:46
Każdy z nas ma w sobie jakąś perełkę, którą trzeba odkryć. Każda z nas jest idealna!

Dla Pań spod znaku Lwa proponuję zmysłową i seksowną Angelinę Jolie albo ewentualnie Megan Fox. Obydwie te aktorki słyną z tego, że są twarde, stanowcze, ale też i niesamowicie seksowne i zmysłowe. W waszej szafie nie może zabraknąć prostych sukienek, dopasowanych do ciała oraz mini; mała czarna też powinna tam się znaleźć; spodnie rurki, proste koszule oraz bluzki z duży dekoltem (najlepiej w łódkę). 

Zobacz także: Jaki makijaż dla pani spod znaku Lwa?

Stawiajcie na mocne kolory, jak czerń, czerwień, czy też róż. Ale dobrze też będziecie się prezentować w bieli czy beżu. Żeby jednak dobrze wyglądać w takich strojach, musicie jeszcze zadbać o swoją figurę. Trochę siłowni i słońca z pewnością wam nie zaszkodzi. Pamiętajcie jednak – przy takiej stylizacji liczy się kobiecość, więc pragnąc się odchudzić nie pozbywajcie się przypadkiem wszystkich krągłości, które są atutem każdej kobiety.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Lwy?

Pan Lew jest elegancki i szarmancki zarazem, a zmysłowość wręcz bucha od niego. Najlepszym wzorem dla niego jest Jude Law, który słynie w świecie Hollywood ze swojego stylu ubierania. Dobrze skrojony garnitur albo koszula, dopasowane (ale nie zbytnio) spodnie.

Wybieraj kolory weekendowe: beże, biel oraz pastele, które podkreślą twoją naturalną opaleniznę oraz zadbane ciało. Twoim zadaniem jest uwodzić, strój ma ci w tym pomóc, więc zadbaj o niego.