talizmany miłosne, talizmany na miłosć fot. Fotolia

Talizmany - które przyciągają miłość

Można je traktować po prostu jak biżuterię, ale warto pamiętać, że przedstawiane przez nie symbole liczą sobie często tysiące lat. Już starożytni wierzyli w ich moc…
/ 04.06.2019 20:27
talizmany miłosne, talizmany na miłosć fot. Fotolia

Poznaj talizmany na miłość. Dowiedz się, co symbolizują poszczególne amulety. Sprawdź, w jaki warto się zaopatrzyć, żeby przyciągnąć do siebie partnera, który będzie cię kochał, będzie wierny i gotowy do poświęceń.

Miłosna wróżba dla singli!

Jednorożec

To amulet wyjątkowo przyjazny dla swojego właściciela. Symbolizuje i ułatwia osiągnięcie życiowego szczęścia, rozumianego jako suma prostych codziennych radości i spełnień. Właśnie dlatego jest idealny dla osób, które marzą o stworzeniu pełnej (wielodzietnej!) i szczęśliwej rodziny. Chcą mieć partnera nie tylko zakochanego, lecz także wiernego, odpowiedzialnego i gotowego do poświęceń.

Amulet Izydy

Ten pradawny symbol wspiera uczucie miłości – zarówno w tobie, jak i wśród otaczających cię mężczyzn. Uwaga więc, jeśli będziesz nosić go w pracy, szef może obdarzyć cię specjalnymi względami. Ponadto ten silny talizman uczy mądrości, dyplomacji i roztropności, przez co jest niezwykle pomocny w karierze. Zanim go włożysz, przez trzy dni noś go w dłoniach tak długo, jak tylko możesz, a nawet sypiaj z nim, myśląc wieczorem o zadaniu, które ma spełnić. To pozwoli mu oswoić się z tobą i nabrać większej siły.

Dwa delfinki

Para tych mądrych i przyjaźnie nastawionych do człowieka morskich ssaków zawieszona na szyi pomoże ci znaleźć partnera, z którym połączy cię nie tylko płomienny romans, lecz także przyjaźń – prawdziwa łączność dusz. Delfiny wspomagają też i wzmacniają naszą intuicję, co ułatwia dokonanie wyboru najwłaściwszego partnera i wyłowienie go z tłumu innych mężczyzn. A kiedy wasz związek już rozkwitnie, podwójny wisiorek będzie sprzyjać harmonii, wierności i miłości aż po kres.

Znak Miłości

Nazywany też „znakiem rodzącej się miłości”, jest idealnym amuletem dla zakochanych lub dopiero tego uczucia poszukujących. Skłania do romantycznych uniesień, pobudza emocje. Jako talizman pomaga przede wszystkim znaleźć odpowiedniego partnera, ma jednak także moc wzmacniania i utrwalania już istniejących związków. Chińczycy wierzą, że Znak Miłości poprawia relacje między małżonkami, pozwala unikać konfliktów, związuje ich na zawsze
potężnym węzłem miłości.

Słońce

Od zamierzchłych czasów czczone było jako źródło wszelkiego życia, fundament prawdy, najwyższe bóstwo. Nic dziwnego, że talizman z jego wizerunkiem zapewnia trwały, stabilny, oparty na wzajemnym zaufaniu i uczciwości związek. Ale nie tylko. Nasza dzienna gwiazda we wszystkich kulturach i cywilizacjach postrzegana była jako opiekun płodności i nowego życia.

Podwójne Szczęście

Chiński znak hsy-hsy od dawien dawna pomaga mieszkańcom Państwa Środka zdobyć powodzenie w miłości, życiową radość, a nawet dostatek, długowieczność i zdrowie. O jego skuteczności może świadczyć to, że od wieków symbol ten powszechnie pojawia się w formie talizmanów, rozmaitej biżuterii, malowany jest na ceramice lub grawerowany na metalowych naczyniach. Podwójne Szczęście pomaga także w realizacji życiowych planów i pomyślnym rozwiązywaniu problemów. Warto wiedzieć, że włożenie go w dniu ślubu zapewnia trwałe i bardzo szczęśliwe małżeństwo.

Poznaj prawdę za pomocą wahadełka do wróżb!