Proszę o interpretacje snu

napisał/a: magda-3 2009-04-24 07:01
Śniło mi się dzisiaj, że jechałam samochodem z teściową i teściem
koło lasu, wysiadłam z ich samochodu i powiedziałam, że później do
nich dojadę tramwajem.
Zadzwoniłam do męża i powiedziałam mu to samo.
W następnej chwili byłam w lesie wokół mnie mnóstwo ludzi oraz moja
ciocia i chyba babcia też była, chwilę potem słyszę krzyki,
płaczących ludzi uciekający w głąb lasu (byliśmy w środku ogromnego
lasu), patrzę a w oddali przybliża się do nas coraz bardziej ogromny
pożar lasu(nie kojarzę czy ogień był z dymem czy bez). Wszyscy
ludzie uciekali a ja zostałam sama w ogromnym lesie.
Obudziłam się we śnie u mojej mamy w mieszkaniu z moim kotem i psem
(tylko je widziałam,że są ze mną w pokoju) wyglądam za oknem i widzę
pare budynków które stoją wokół mojej mamy bloku, wszystko spalone.
Dzwonię do mojej mamy z płaczem, że jestem sama i wiem, że gdzieś
jest w pobliżu mnie ogień i zaraz zginę mama każe mi uciekać, ja
mówię, że próbowałam ale zgubiłam się w lesie i nie wiem w którą
stronę iść bo dzwoniłam do babci i ona powiedziała mi, że nie wie w
którą stronę mam iść bo jest sporo rozdroży dróg (na jednym rozdrożu
wybrałam drogę na drugim cofnęłam się do domu bo nie wiedziałam
gdzie dalje iść)i że wróciłam do domu i teraz tu jestem. I
tragicznie płacze błagam, że nie chce umierać, że się boję .....
Moja mama była spokojna rozmawiając ze mną.

I obudziłam się, co może oznaczać ten sen??? Obudziłam się z godzinę temu i do tej pory nie mogę się otrząsnąć po śnie.
napisał/a: ~nata 2009-04-24 08:24
Wiem od starszych ludzi że ogień oznacza złodzieja
napisał/a: margo5 2009-04-24 10:03
witam, śniła mi się dziewczynka ok 3 letnia miała blond kręcone włoski i niebieskie duże oczy nie miała niestety rączek całych aż do tułowia, biegała wesoła i roześmiana, gdy się przebudziłam opwiadałam ten sen mężowi, lecz on albo wyprzedzał to co chciałam powiedzieć albo potwierdzał to co mówiła, okazało się że to dziecko przyśniło mu się jakiś czas temu. Bardzo proszę was o pomoc
napisał/a: aniawasia 2009-04-28 23:43
witam!!! wczoraj przyśnił mi się mój juz dawno zmarły wujek był mi bardzo bliski i wiem z opowiadań rodziców że byłam jego ulubienicą , przyszedł i rzucał mi szkło pod nogi a potem powtarzał że idzie po mnie !!!! proszę czy ktoś mi pomoże zrozumieć ten sen???
napisał/a: ~maria 2009-04-29 11:43
a mi się dzisiaj śniło, że weszlam do jakiegoś grobowca, otworzyłam trumnę w której nikogo nie było, wyjęłam ją, a pod nią leżały zasypane ziemią niby zabalsamowane zwłoki- niby bo jak zaczęłam ściągac bandaże okazało się że to mój mąż...który usiadł na czymś był strasznie brudny i mnie nie poznawał...a pod grobem, w którym był, pod ziemią...schodziło sie nizej i tam było mieszkanie, pokoje , kuchnia...nie wiem co to znaczy. Moze to wynika z tego ze wczesniej oglądaliśmy film "Jeździec bez głowy" w którym jezdzcowi skradziono głowę więc wyszedł ze swojego grobu i zabijał ludzi...ale dlaczego mój mąż???? prosze o interpretację
agata-miszczak
napisał/a: agata-miszczak 2009-04-29 20:51
Czasem spora część snu to tzw "resztki dzienne" - powodem, że śni nam się to, a nie co innego, jest obraz zapamiętany nawet nieświadomie w ciągu dnia albo jakieś na pozór błahe wydarzenie, czy fragment obejrzanego filmu.
napisał/a: ~Jane 2009-05-01 13:23
Przebudziłam się dziś z koszmaru i ciągle nie mogę o nim zapomnieć, chciałabym dowiedzieć się co on oznacza. Siedziałam na prawym kolanie mojego chłopaka, z nami byli nasi dwaj koledzy. W pewnej chwili mój chłopak zamienił się w nie wiem co. Oczy mu poczerwieniały, na twarzy porobiły się takie szramy, w większości niebieskie, granatowe czy fioletowe i czarne ale też było kilka takich zielonych- ale ta zieleń była brzydka. Z pod jego warg wysunęły się kły czy zębiska. Byłam przerażona ale zanim zdążyłam krzyknąć czy cokolwiek innego zrobić, ugryzł mnie w moje prawe ramię. Strasznie bolało i krew widziałam. Przebudziłam się z krzykiem.

(Jeśli to ma jakieś znaczenie to jeden z nich kiedyś był moim najlepszym kolegą, spędzaliśmy ze sobą dużo czasu jednak gdy między nami zaczęło dziać się coś więcej-tzn. bardziej z jego strony, jakoś zerwał nam się kontakt. Drugi z kolegów to znowu kumpel z naszej wspólnej paczki, jednak kiedyś przez przypadek dowiedziałam się że lubi mnie jakoś bardziej niż inne dziewczyny. Natomiast z moim chłopakiem ostatnio niewiele się widujemy, ma dużo zajęć i choć wiem że nie ma czasu, smutno mi z tego powodu). Słyszałam że dużo szczegółów ułatwia analizę, interpretację snu, więc opisuję wszystko najdokładniej jak umiem. Czy ktoś może mi powiedzieć co to oznacza?
napisał/a: ~sada 2009-05-24 12:03
do aniawasia
sen ten oznacza cos nieprzyjemnego.uwazaj na siebie
napisał/a: ~Hrake 2009-07-11 19:47
Tłumaczenie snu margo.
Mała dziewczynka wróży przyszłą córkę lubteż sprowadzi nieszczęście, widzieć biegnącą - odzyskanie straty.Blond włosy oznaczają radość, Niebieskie oczka wróżą gorącąmiłość, uśmiech - wróży wspaniałe sukcesy na przyszłość orazradość, a odcięte ręce zwiastuje smutek. Jestem przekonana w 85% w toco napisałam. Pozdrawiam.
napisał/a: ~Hrake 2009-07-11 20:09
To jest dziwne umiem przetłumaczyć czyjeś sny a swoich nie umiem ;((( Czy coś jest ze mną nie tak? Proszę o pomoc.
Wczoraj śniło mi sięże siedzę w autokarze z dawnym kolegom z obozu. Na sąsiednichsiedzeniach siedzi moja koleżanka z klasy [strasznie jest zawszepłaczliwa jeśli ma jakiś to sens] i nagle krzyczy. Ja patrzę się namojego dawnego kolegę który jadł batona a on się robi coraz młodszy z11lat przemienił się na ok. 6 (z tym kolega nie trzymałam zbyt kontaktuznałam go tylko miesiąc)
napisał/a: ~M. 2009-07-19 22:11
Śniło mi się, ze jestem na imprezie na której było pełno ludzi byłtam również mój brat i kuzynka. Podeszła do nas stara wróżka izaczeła przepowiadać przyszłość. Mojemu bratu powiedziała żeznajdzie miłość i szczęście w życiu zaś mi, że moje życie będziesmutne i samotne. Co to znaczy?? Moźe ktoś mi zinterpretować ten sen?
napisał/a: ~Karolina 2009-09-20 21:53
Bardzo proszę o dokładną interpretację snu.
Moja sytuacja życiowa wygląda następująco. Jestem z pewnym chłopakiem, jednak jego babcia (jest medium) mnie nie zaakceptowała z powodu ciemnego koloru włosów (naturalnie mam blond). Nawet mnie nie poznała tylko osądziła poprzez wygląd. Po tym incydencie miałam następujący sen.

Byłam w domu u mojego chłopaka. Spałam u niego. Weszłam do sypialni, a tam na łóżku leżało bardzo dużo moich ulubionych cukierków. Wzięłam je zrzuciłam i schowałam pod łóżko. Nagle usłyszałam walenie do drzwi, przestraszona wpuściłam osobę. Okazało się, że jest to babcia mojego chłopaka. (przyznam, że nie widziałam jak dokładnie wygląda, a w śnie ukazało mi się to, że ma lekkiego garba, a a'propo walenia w drzwi to od mojego chłopaka dowiedziałam się, że ona nigdy nie puka tylko tak wali - więc na 100% to była ta kobieta). Zaczęła na mnie wrzeszczeć, popchnęła mnie na łóżko, szarpała, ja broniąc się przeklinałam. Coś było, żebym odczepiła się od jej wnuka. Później gdy zobaczyła, że to nie działa. Podeszła do mnie, podała rękę i powiedziała, żebym z nią poszła to pokaże mi coś w pokoju, jednak ja się nie zgodziłam używając przekleństwa. Ogólnie na nią nabluzgałam, ale to ona zaczęła pierwsza pałać agresją. I gdy się nie zgodziłam, tak wściekle się na mnie spojrzała i odeszła zostawiając otwarte drzwi. W tym momencie się obudziłam na wprost moich drzwi od pokoju, które również były otwarte.

Wiem, że nie był to przypadkowy sen, ani wymysł mojej wyobraźni, bo babcia mojego chłopaka posiada bardzo silny metafizyczny dar - jest medium. Widzę, że nie chce, abym była z jej wnukiem, ale boję się, że stanie się coś poważnego.

GORĄCO PROSZĘ O SZCZEGÓŁOWĄ INTERPRETACJE!