Pomoc Interpretacja snu

napisał/a: ~Bartek 2009-07-28 17:46
Witam!
Około 6 mies temu miałem bardzo dziwny sen który do dzisiaj mnie męczy.

Zaczyna się jak kąpie się w wannie i jestem bardzo zaniepokojony nagle pojawia mi się babcia
(po jej śmierci strasznie bałem się rano wstawać z łóżka, wydawało mi się że ktoś chodzi po przedpokoju i nastp. się na mnie patrzy, ciągle się bałem ze zobaczę babcie pod postacią ducha)

zaczynam się wydzierać i uciekam do pokoju i kładę się do łóżka zaczynam strasznie płakać i nagle zaczyna mnie ktoś dusić poduszka, udaje mi się odwrócić i zauważam że dusiła mnie moja mama. Przeszywa mnie straszny ból w sercu i wstaje z łóżka i biegnę do kuchni, a w kuchni moja mama cos gotuje i mówi do mnie "no co! co sie stało!?"

strasznie ten sen mnie męczy jakby ktoś pomógł mi go zinterpretować bym był bardzo wdzięczny.
napisał/a: ~psyche 2009-07-30 12:41
Twój tragiczny sen, bo tak to można nazwac bierze się z Twoich ukrytychobaw i lęków... sen o jakichkolwiek prześladowaniach zazwyczajwystępuje u ludzi z wszelkiego rodzaju problemami typu fobii...
napisał/a: ~jezzz 2009-08-26 13:45
3 dni temu miałam sen, byłam z kuzynką przy moim starym bloku naglektoś strasznie przerażający zaczął do nas biec ona za murkiem sięschowała ja do klatki, on otworzył drzwi chciał mnie kopać, gryśc,zadzwoniłam domofonem i krzyczałam o pomoc ale nikt się nie zjawił, tenmężczyzna odszedł.jak był dalej spojrzał się na nas zrobił dziwnąminę i pozę, pamiętam ze z kuzynką rozmawiałyśmy potem o tym aby sięschować, u mamy w pracy, bo pracuje blisko i był motyw z zielonymsamochodem. Pobiegłyśmy do tej klatki i poszłyśmy do jakiegoś domusię schować... najgorsze było to, że podczas mojej szarpaniny zmężczyzną próbowałam krzyczeć, ale nie mogłam wydobyć z siebiedźwięku.

denerwuje mnie to, bo z jakiś miesiąc wcześniej miałamsen, że wychodzę z domu a na schodach czeka sąsiad z klatki obok i mówi"wiesz co lubię robić w wolnym czasie? rozpinać dziewczynką bluzeczki"krzyczałam, ale nikt mnie nie słyszał, bo nie mogłam wydobyć głosu.to nie pierwsze takie sny, było ich więcej, mam prawie 15 lat i te snybardzo mnie denerwują, boje się zasnąć.

Jeśli potrafi ktośzinterpretować mój sen bardzo o to proszę.