Miłosne talizmany

Jak zaczarować miłość? Nie czarujmy się moi kochani, ale już od dawna ludzie szukali sposobów na przyciągniecie miłości do swojego życia. Stąd zapewne kobiety stare i młode, mężczyźni nieraz leciwi już i młodzieńcy, którzy zaledwie wkraczali w życie, starali się zakląć miłość, oswoić ją, udobruchać i zakotwiczyć w swojej rzeczywistości.
/ 09.08.2012 06:05

Jak zaczarować miłość? Nie czarujmy się moi kochani, ale już od dawna ludzie szukali sposobów na przyciągniecie miłości do swojego życia. Stąd zapewne kobiety stare i młode, mężczyźni nieraz leciwi już i młodzieńcy, którzy zaledwie wkraczali w życie, starali się zakląć miłość, oswoić ją, udobruchać i zakotwiczyć w swojej rzeczywistości.

Magia miłosna rozwijała się bez przeszkód, gdyż każdy chciał jej pokosztować. Czarownice i czarodziejki tworzyły dla każdego przeróżne talizmany miłosne, które zapłacone brzęczącą monetą dobrze służyły swoim właścicielom. Może dzisiaj nie trzeba wędrować w odległe pustkowia, by w chatce czarownicy znaleźć pożądany przedmiot.

Wystarczy dostęp do witryny internetowej lub udanie się sklepu ezoterycznego, aby kupić tzw . "gotowca”, który bynajmniej nie jest zły i działa magicznie, o ile włączymy w ów proces energie podświadomości..

Niemniej jednak talizman stworzony własną ręką jest zawsze cenniejszy i zapewne działa bardziej energetycznie. Proponuję wykonanie "Węzełka miłości”.

Potrzebny będzie kawałek czerwonego materiału, im szlachetniejszy tym lepszy, dobrym surowcem będzie aksamit, plusz lub zamsz. Z materiału własnoręcznie szyjemy woreczek, który następnie wypełniany ziołami miłości. Zestaw powinien liczyć siedem ziół. Do takowych zalicza się barwinek, bazylia, lawenda, lubczyk, tymianek, płatki róży.

Generalnie, każde zioło jest doskonale nam znane, gdyż rośnie w przydomowych ogródkach, jeśli niekoniecznie naszych, to na pewno znajomej, babci, ciotki lub sąsiadki. Warto popytać lub uzbroić się w zielnik i zorganizować sobie potrzebne zapasy. W ostateczności, nawet w środku najcięższej zimy pozostaje sklep zielarski, w którym znajdziemy potrzebne nam produkty.

Gdy zestaw już przygotowany czekamy na pełnię księżyca. Rytuał najlepiej zrobić w piątkowy wieczór, gdy księżyc w pełni lub zbliża się do pełni. Oczywiście warto skorzystać z mocy i podpowiedzi kalendarza księżycowego, znajdziecie go na mojej stronie www.ellaselena.pl.
Najpierw bierzemy aromatyczną kąpiel, w której nie powinno zabraknąć aromatycznych olejków, najlepiej o zapachu lawendy lub lotosu. Następnie zapalamy różową świecę, stawiamy ją na wyciętej w kwadrat kartce czerwonego papieru, obok układamy nasz magiczny węzełek.
Następnie wypowiadamy magiczne zaklęcie. " ….Niechaj wszystko co złe odejdzie, rozpłynie się w nicość. Teraz ja mam moc czynienia miłości, która przyjdzie do mego życia. Nim pierwszy kur zapieje, nim ostatnia gwiazda zgaśnie otrzymam moc czynienia dobra, a moje serce otworzy się na miłość. Niechaj tak się stanie. Niechaj tak się stanie. Niechaj tak się stanie ''….

Posiedź chwilę jeszcze, popatrz jak płonie płomień świecy. Skup się i zastanów nad swoim sercem, jak silne są energie miłości i jak wielkim darem ona jest, a ty dziecko Boga masz prawo jej doznać w każdej chwili i każdym momencie swojego życia. Następnie podziękuj wyższym energiom i pozostaw świecę, aby dopaliła się do końca. Pamiętaj, że czar ma ogromną moc, w końcu uruchamiasz energie o najwyższej mocy, energie swojej podświadomości, które to mają możliwość łączenia się z innymi energiami. Musisz dokładnie się skupić nad tym, czego pragniesz i kogo pragniesz.....

Ella Selena

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA