Jak przyciągnąć mężczyznę za pomocą Feng-shui

Pradawna chińska tradycja feng-shui pomaga człowiekowi osiągnąć harmonię ze światem. Polega na wymianie energii z przyrodą. Korzystając z podpowiedzi feng-shui można łatwo przyciągnąć dobrą energię, której wpływ okaże się bardzo pomocny.
/ 18.07.2013 07:33

Pradawna chińska tradycja feng-shui pomaga człowiekowi osiągnąć harmonię ze światem. Polega na wymianie energii z przyrodą. Korzystając z podpowiedzi feng-shui można łatwo przyciągnąć dobrą energię, której wpływ okaże się bardzo pomocny.

Co zmienić w mieszkaniu?

Jeśli nie chcesz żyć w samotności, szukasz swojej drugiej połówki, skorzystaj ze wskazówek Feng-Shui. Przede wszystkim musisz zrozumieć, że mężczyzna pojawi się w Twoim życiu wówczas, kiedy przestrzeń dookoła Ciebie będzie na to odpowiednio przygotowana. W tym celu powinnaś przynajmniej pozbyć się tych rzeczy, które przypominają Ci o byłych, nieudanych związkach. Zostaw wszystko, co było daleko za sobą, przygotuj miejsce na to, co dopiero nadejdzie.

Jak przyciągnąć mężczyznę za pomocą Feng-shui

Co najmniej jedna półka w Twojej szafie powinna zostać opróżniona, aby Twój wybranek miał tam swoje miejsce. Połóż na łóżku dodatkową poduszkę. Zastanów się, co byś zmieniła w mieszkaniu, gdyby już jutro mężczyzna Twoich marzeń miał się do Ciebie wprowadzić? I to zmień już dziś! Staraj się zachowywać właśnie tak, jakbyś już miała partnera. Uwierz w to!

Zgodnie z zasadami Feng-Shui, zanim przystąpisz do budowania pozytywnej energii, musisz pozbyć się tej negatywnej. Schowaj wszystkie przedmioty, które kojarzą ci się z samotnością. Może to być obraz, przedstawiający samotną kobietę, albo pojedyńcza rzeźba, stojąca na półce. Najlepiej, gdyby wszystkie przedmioty, rozstawione na półkach, szafkach, stolikach miały swoja parę.

Specjaliści Feng-Shui twierdzą, że piwonie są mocnym miłosnym talizmanem. Dlatego w salonie warto powiesić obraz, przedstawiający parę tych kwiatów. Doskonałą rzeczą dla pozyskania miłości, ale i bogactwa jest okrągłe akwarium z dwiema złotymi rybkami, koniecznie z samcem i samiczką.

Mieszkanie powinno być wyposażone w lustra, gdyż to właśnie one doskonale przewodzą pozytywną energię. Pamiętaj jednak, że luster nie należy umieszczać naprzeciwko łóżka, drzwi i innego lustra. Najlepiej, gdyby każde lustro w domu było oprawione w ramkę.

Co zmienić w sypialni?

Do przygotowań sypialni należy podejść z większą powagą. Zgodnie z założeniami Feng-Shui kolory w sypialni powinny być miękkie i ciepłe: brzoskwiniowy, kremowy, blado-różowy. Pościel może być jaskrawa – wszelkie odcienie czerwieni są mile widziane. Pościel powinna przyciągać, magnetyzować. Łóżko powinno być dwuosobowe, najlepiej gdyby zajmowało środek pokoju, zagłówkiem odwrócone do ściany. Nogi łóżka nie powinny być skierowane w kierunku wyjścia. Łóżko z wysokim i masywnym zagłówkiem sprawia, że czujemy się pewnie. Po bokach warto postawić identyczne szafki z lampkami.

Zgodnie z chińską tradycją, szczęście w miłości dają kryształy. Dlatego w sypialni warto jest zawiesić pod sufitem lub położyć na półce kilka okrągłych kryształków. Zanim jednak to zrobisz, pamiętaj o oczyszczeniu kryształów. Zanurz je w posolonej wodzie i pozostaw je w niej, póki nie odparuje. Następnie wytrzyj sól suchym ręcznikiem. Z powodzeniem możesz zawiesić w sypialni kryształową lampę.

Kąt po prawej od drzwi, usytuowany najdalej stanowi strefę miłości. Dlatego musisz ustawić tam „ołtarzyk miłości”. Zawieś obraz z parą zakochanych, postaw sparowane figurki, połóż kryształy.
W sypialni istotną rolę odgrywa oświetlenie. Należy je tak zaaranżować, aby w dowolnym czasie osiągnąć romantyczną atmosferę. Zawieś na okna grube zasłony, kup oryginalną nocną lampkę, rozstaw świece i pamiętaj, że świec nigdy za wiele. Zapalaj je wieczorami – ogień z pewnością przyciągnie miłość.

Co zmienić w swoim wyglądzie?

Jaskrawe elementy są niezbędne w Twojej garderobie. Jeśli w pracy wymagany jest surowy strój, zaopatrz się w czerwoną apaszkę. Buty powinny być na obcasiku, choćby najmniejszym, a najlepiej na szpilce. Wyeliminuj wielkie torby, które nie wyglądają kobieco.

Astrostar.pl - konsultacje jasnowidzów, tarocistów, astrologów

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)