Horoskop wenezuelski na rok 2016 - Moskit (styczeń)

Horoskop wenezuelski na rok 2016 zapowiada się dla Moskitów bardzo obiecująco. Poznaj szczegóły!
/ 06.11.2015 12:48

fot. Fotolia

Charakter Moskitów

1-20 stycznia – Moskit
21-31 stycznia – Mucha jadowita

Moskity są z natury bardzo pewnymi siebie osobami. Nie ma chyba rzeczy, która by je zaskoczyła albo podcięła skrzydła. Ludzie spod tego znaku kierują się własną intuicją, nie potrzebują niczyich rad, wolą samodzielnie podejmować wszystkie ważniejsze decyzje w swoim życiu.

Wiedzie się im zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Dzięki swojej sile i asertywności Moskity są w stanie bez większego problemu zdobyć wszystko, o czym marzą.

Osoby urodzone, jako Muchy jadowite cechują się większą indywidualnością i oryginalnością od Moskitów. Ich ekstrawagancja może jednak nie tylko działać na ich korzyść. Równie często okazuje się, że dla osób postronnych otwarte i oryginalne Muchy jadowite są niebezpieczne i niegodne zaufania.

Polecamy:  Jaką kobietą jesteś według numerologii?

Horoskop wenezuelski na rok 2016 dla Moskitów

Po długich poszukiwaniach Moskity otrzymają w końcu wymarzoną pracę, awans albo podwyżkę, mimo że już przestały w to wierzyć. Wysiłki Moskitów będą docenione i temat pracy nie będzie im już spędzał snu z powiek.

2016 rok nie będzie jednak idealny pod każdym względem. Moskity nie powinny liczyć na znalezienie miłości swojego życia. A ten, kto pojawi się na horyzoncie, jedyne, co może zaoferować, to przelotny romans.

W 2016 roku Moskity powinny zadbać o zdrowie. Wprawdzie nie będą poważniej chorować, ale możliwych jest kilka przeziębień w ciągu roku, których można uniknąć.

Zobacz także: Horoskop urodzinowy - Styczeń

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)