Horoskop tygodniowy 4-10 czerwca 2020 fot. iStock

Horoskop tygodniowy (4-10.06.2020) dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz, co czeka cię w tym tygodniu w pracy, miłości i zdrowiu. Oto horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku.
/ 04.06.2020 06:09
Horoskop tygodniowy 4-10 czerwca 2020 fot. iStock

Poznaj swój aktualny horoskop tygodniowy (4-10.06):

 1. Bliźnięta
 2. Rak
 3. Lew
 4. Panna
 5. Waga
 6. Skorpion
 7. Strzelec
 8. Koziorożec
 9. Wodnik
 10. Ryby
 11. Baran
 12. Byk

Bliźnięta 21.05–21.06

MIŁOŚĆ: Na pewno nie będziesz narzekać na brak powodzenia – gwiazdy obiecują ci intrygujące flirty i romanse. W stałych związkach dużo wzajemnego zaangażowania, serdeczności i zrozumienia.

ZDROWIE: Dopisze ci zdrowie, dobry nastrój i samopoczucie.

PRACA: Nadszedł czas, aby zmierzyć się z trudnymi zadaniami, daj więc z siebie wszystko, bo sukces ugruntuje twą pozycję w firmie. Poprawa sytuacji materialnej.

Rak 22.06–22.07

MIŁOŚĆ: Optymizm, życzliwość i wewnętrzna radość sprawią, że jak magnes będziesz przyciągać do siebie ludzi. Teraz masz szansę nawiązać interesujące znajomości, a single mogą się zakochać i to z wzajemnością. Ciepło i harmonijnie w rodzinach.

ZDROWIE: Dbaj o siebie, nie forsuj organizmu, więcej wypoczywaj.

PRACA: Pewność siebie, rzeczowość i profesjonalizm pomogą ci w pracy i interesach. Twoim atutem będzie odwaga i umiejętność współpracy. Przypływ gotówki.

Lew 23.07–22.08

MIŁOŚĆ: Mniej będzie zależeć ci na namiętności i dreszczyku miłosnych uniesień, w związku szukać będziesz zaufania, stabilności i duchowego porozumienia. Teraz jest doskonały czas na zaręczyny śluby i decyzje o macierzyństwie.

ZDROWIE: Mogą nasilać się dolegliwości hormonalne.

PRACA: Przytłoczą cię obowiązki i skomplikowane sprawy urzędowo-formalne. Najlepiej zrobisz, rezygnując z mentorskiego tonu, zwłaszcza w relacjach z przełożonymi.

Panna 23.08–22.09

MIŁOŚĆ: W relacjach partnerskich bądź wyrozumiała i ciepła, a już w żadnym razie nie prowokuj partnera ani nie szukaj pretekstów do zadrażnień. Postaraj się też być bardziej wyrozumiałą matką i serdeczną przyjaciółką.

ZDROWIE: Żadnych poważnych kłopotów zdrowotnych. 

PRACA: Zajmij się bieżącymi zadaniami. Bądź stanowcza, szukaj lepszych rozwiązań, ale też doceniaj innych i nie rezygnuj z ich pomocy. Roztropnie gospodaruj gotówką.

Waga 23.09–22.10

MIŁOŚĆ: W twoim sercu panować będzie słoneczna i radosna aura. To doskonały czas dla spraw uczuciowych. Możliwe, że właśnie teraz znajdziesz mężczyznę swego życia, który da ci miłość, poczucie bezpieczeństwa i namiętne chwile. W stałych związkach więcej czułości, harmonii i upojnych nocy. Dużo spotkań w gronie przyjaciół.

ZDROWIE: Doskonała forma i samopoczucie, warto tylko bardziej zadbać o zewnętrzny wygląd.

PRACA: Nie braknie ci motywacji i przebojowości. Odważnie podejmiesz trudne decyzje, nowe projekty i długofalowe przedsięwzięcia. Z powodzeniem umocnisz swoją pozycję w firmie. Przypływ gotówki.

Skorpion 23.10-21.11

MIŁOŚĆ: W sprawach serca staraj się kierować logicznym myśleniem, unikaj dwuznacznych sytuacji zbyt pochopnych deklaracji i plotek. To prawdziwa próba dla związków, w których już panuje kryzys i wszelkich jeszcze wakacyjnych znajomości.

ZDROWIE: Dbaj o siebie, jest teraz wyjątkowo mało odporna.

PRACA: Nie uciekaj od trudnych zadań, niczego nie odkładaj na później, zwłaszcza spraw urzędowych i finansowych. Raczej oszczędzaj niż wydawaj.

Strzelec 22.11- 21.12

MIŁOŚĆ: To będą dni pełne emocji, miłych i czułych doznań, ale także domysłów i niepokojów. Staniesz się nadwrażliwa, pełna sprzecznych przeczuć. Najbezpieczniej będzie ci w rodzinnym domu, wśród dzieci i codziennej krzątaniny. 

ZDROWIE: Oszczędzaj kręgosłup, unikaj kontuzji i ryzyka.

PRACA: Nie powtarzaj starych błędów, bądź bardziej przewidująca i optymistyczna. Jeśli się uczysz, możesz liczyć na duże sukcesy. Powodzenie sprzyjać ci też będzie w finansach.

Koziorożec 22.12 - 20.01

MIŁOŚĆ: Będziesz myśleć o miłosnych fascynacjach, nawet uwodzić. Poznasz ciekawych mężczyzn, ale raczej nie otworzysz serca na nowe płomienne uczucie – zabraknie ci odwagi. Za to wspaniale sprawdzisz się jako matka, żona i partnerka. 

ZDROWIE: Nie zawiedzie cię kondycja fizyczna i samopoczucie.

PRACA: Odniesiesz sukcesy i zostaniesz nagrodzona. Teraz jest też doskonały czas na zmianę firmy. Nastąpi również zdecydowana poprawa finansów. Koniec z oszczędzaniem.

Wodnik 21.01- 18.02

MIŁOŚĆ: Skorzystasz z każdej towarzyskiej atrakcji, aby się dobrze bawić. Będziesz się cieszyć dużym powodzeniem  z łatwością nawiążesz bliskie relacje. Pamiętaj, by nikomu zbyt wiele nie obiecywać, zwłaszcza jeśli nie jesteś zbyt pewna swych uczuć.

ZDROWIE: Możesz walczyć z uczuleniem, zwróć uwagę na dietę.

PRACAStaraj się o awans, podwyżkę lub szukaj lepszej, bardziej cię satysfakcjonującej pracy. Śmiało startuj do konkursów, występuj publicznie, prowadź prezentacje.

Ryby 19.02-20.03

MIŁOŚĆ: W sprawach serca nie wydarzy się nic spektakularnego. Tak naprawdę to potrzebujesz teraz spokoju. Za to nie żałuj sobie dobrej zabawy, towarzystwa i miłych rodzinnych spotkań. Tym bardziej, że takich okazji na pewno nie braknie. 

ZDROWIE: Uważaj na wirusy, które mogą cię zaatakować.

PRACA: Nie trać czasu na mało istotne sprawy, skup się na poważnych i śmiałych przedsięwzięciach. Łatwo możesz awansować i odnieść sukces. Dobry czas na inwestycje.

Baran 21.03 -20.04

MIŁOŚĆ: Zaczniesz częściej bywać wśród ludzi. Gwiazdy pomogą ci również nawiązać nowe, interesujące znajomości. Może odnowisz dawną przyjaźń, którą przed laty bezmyślnie przerwałaś – koniecznie wykorzystaj tę szansę. Warto!

ZDROWIE: Nie lekceważ dolegliwości krążeniowych.

PRACA: Skoncentruj się na obowiązkach i poważnie traktuj wszelkie uwagi szefa. Zadbaj też o lepsze relacje ze współpracownikami. Mogą pojawić się problemy finansowe.  

Byk 21.04-20.05

MIŁOŚĆ: Brak zdecydowania, niepokój i zmienne nastroje nie będą ci ułatwiać kontaktów z najbliższymi. Nawet w relacjach, z tymi których kochasz, może dochodzić do zadrażnień i starć. Staniesz się też zazdrosna i często apodyktyczna.

ZDROWIE: Twój organizm potrzebuje spokoju i relaksu.

PRACA: Natłok obowiązków i pilnych spraw wymagać będzie od ciebie większego zaangażowania i cierpliwości. Z finansami bądź teraz szczególnie ostrożna.

Zobacz więcej aktualnych horoskopów:Horoskop miłosny na 2020 rokHoroskop numerologiczny na 2020 rok

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)