Horoskop tygodniowy 3-9.12.2020 fot. Adobe Stock

Horoskop tygodniowy (3–9.12.2020) dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz jaki będzie ten tydzień grudnia. Przeczytaj swój horoskop tygodniowy i dowiedz się, co czeka cię w miłości, pracy i w zdrowiu.
/ 03.12.2020 06:02
Horoskop tygodniowy 3-9.12.2020 fot. Adobe Stock

Poznaj swój aktualny horoskop tygodniowy (3-9.12):

 1. Baran
 2. Byk
 3. Bliźnięta
 4. Rak
 5. Lew
 6. Panna
 7. Waga
 8. Skorpion
 9. Strzelec
 10. Koziorożec
 11. Wodnik
 12. Ryby

Baran 21.03 -20.04

MIŁOŚĆ: Single wciąż będą się cieszyć wielkim powodzeniem. Zakochane pary będą planować wspólne życie. W stałych związkach jednak nieporozumienia, zazdrość, rozstania.

ZDROWIE: Dopisze ci zdrowie i kondycja psychiczna.

PRACA: Twojej pozycji zawodowej nic nie grozi. Udadzą się również służbowe negocjacje. Niespodziewany przypływ gotówki, będziesz więc mogła nieco zaszaleć

Byk 21.04-20.05

MIŁOŚĆ: Masz wymarzony czas na wielką miłość, zauroczenie i prawdziwą fascynację. W stałych parach na nowo rozkwitnie uczucie i wróci namiętność. Najbliższe dni sprzyjać też będą towarzyskim atrakcjom.

ZDROWIE: Z każdym dniem przybywać ci będzie sił witalnych i animuszu.

PRACA: Twoje starania nareszcie zostaną należycie docenione. Zyskasz stabilną pozycję w firmie. Możliwy awans i znaczna podwyżka. Te z was, które od pewnego czasu chcą zmienić miejsce i charakter pracy, dostaną taką możliwość. 

Bliźnięta 21.05–21.06

MIŁOŚĆ: W stałych związkach dużo wzajemnego zrozumienia i ciepła. Singielki mogą czuć się bardziej samotne, a zbliżający się koniec roku skłoni do podsumowań i refleksji.

ZDROWIE: Twój organizm potrzebuje słońca i odpowiedniej diety.

PRACA: Staniesz wobec nowych wyzwań, zadań i przedsięwzięć. Będziesz musiała się zmierzyć z nimi i bardziej się zaangażować. W finansach działaj rozważnie. 

Rak 22.06–22.07

MIŁOŚĆ: Poznasz niezwykłych ludzi, życzliwych pomocnych i serdecznych. Masz szansę na bliskie znajomości, przyjaźń, a nawet miłość na lata. Zwłaszcza znajomość z Bykiem może rozpalić twoje serce. W rodzinach harmonijnie i pełno ciepła.

ZDROWIE: Spróbuj zmienić dietę i więcej się ruszaj.

PRACA: Obowiązki zawodowe będą wymagać od ciebie większego zaangażowania się w to, co robisz. W żadnym razie nie bierz na siebie cudzej odpowiedzialności.

Lew 23.07–22.08

MIŁOŚĆ: Staniesz się emocjonalna, skłonna do obwiniania siebie. Jednocześnie marzyć ci się będzie niezwykły związek z kimś, kto sprosta roli księcia, no, w każdym razie idealnego kochanka. Realia jednak będą prozaiczne – twoja szansa przyjdzie później.

ZDROWIE: Dbaj o siebie, mogą ci grozić infekcje i spadek formy.

PRACA: Masz doskonały czas, aby wreszcie z satysfakcją zrealizować się zawodowo. Gwiazdy sprzyjają karierze, awansom lub bardzo korzystnej zmianie pracy.  

Panna 23.08–22.09

MIŁOŚĆ: Dobrze zrobisz rezygnując z bujnego życia towarzyskiego, a bardziej poświęcisz się najbliższym, rodzinie, a zwłaszcza dzieciom. Twój partner również może poczuć się odsunięty, a nawet będzie cię podejrzewać o zdradę.

ZDROWIE: Warto zrobić dokładne profilaktyczne badania.

PRACA: Postaw na karierę i naukę. Twoje pomysły okażą się cenne i pomogą twojej firmie przetrwać trudny okres. W finansach unikaj ryzyka i nie wikłaj się w kredyty. 

Waga 23.09–22.10

MIŁOŚĆ: Więcej czasu spędzisz z ukochanym, a wasze randki staną się bardziej namiętne. Zadbasz o rodzinę i dom, a dla dzieci staniesz się bardziej ciepła i wyrozumiała. Twoi bliscy zauważą tę zmianę i jeszcze cię bardziej za to pokochają.

ZDROWIE: Nie lekceważ dolegliwości, mogą być oznaką choroby.

PRACA: Nadrobisz zaległości i łatwo porozumiesz się z tymi, z którymi pracujesz. Możliwe, że otrzymasz ciekawą propozycję pracy lub znajdziesz dodatkowe źródło dochodów.

Skorpion 23.10-21.11

MIŁOŚĆ: Jeśli masz stałego partnera lub rodzinę i dzieci, nie prowokuj niepotrzebnych konfliktów ani sprzeczek. Zadbaj, aby w twoim domu zapanowała harmonia.

ZDROWIE: Nie zapominaj o wypoczynku i wsłuchuj się w swój organizm.

PRACA: Będziesz kreatywna, otwarta na nowe i odważne zmiany. Z powodzeniem nad wszystkim zapanujesz i odniesiesz znaczny sukces. 

Strzelec 22.11- 21.12

MIŁOŚĆ: Powściągliwość i dystans, zwłaszcza w relacjach z nowo poznanymi osobami, będą twoją dewizą. Nie dasz się zwieść słodkim komplementom i tanim flirtom. Za to doskonale sprawdzisz się jako żona, matka czy serdeczna przyjaciółka.

ZDROWIE: Chroń kręgosłup, unikaj większych fizycznych wysiłków.

PRACA: Przed tobą dobry czas na zmiany. Będziesz odkrywcza, nowatorska i decyzyjna. Pieniędzy nie powinno ci zabraknąć, ale licz się z większymi wydatkami.

Koziorożec 22.12 - 20.01

MIŁOŚĆ: Nabierzesz ochoty na flirty, romanse i nagłe fascynacje. Teraz na pewno nie posłuchasz się rozumu. Osoby żyjące w stałych związkach spróbują rozniecić przygasły żar uczuć, zresztą z powodzeniem. Uwaga! Ze Strzelcem na pewno nie znajdziesz porozumienia.

ZDROWIE: Nie zawiedzie cię ani kondycja, ani samopoczucie.

PRACA: Twoje wcześniejsze starania zaczną przynosić wymierne efekty. Zasłużysz na nagrodę, premię, a nawet awans. Przychylne będą ci również urzędy.

Wodnik 21.01- 18.02

MIŁOŚĆ: Nie będziesz łatwym partnerem. Staniesz się kapryśna, myśląca o sobie, podejrzliwa i zazdrosna. Trudno będzie ci wykrzesać z siebie namiętność, spontaniczną radość czy czułość. Najbezpieczniej będzie w stałych związkach z długim stażem.

ZDROWIE: Masz tendencję do tycia, ogranicz słodycze i zmień dietę.

PRACA: Twoja zbyt duża pewność siebie może narazić cię na kłopoty. Licz się więc z cudzymi opiniami, szanuj ludzi, z którymi tworzysz zespół, i nie podejmuj ważnych decyzji finansowych.

Ryby 19.02-20.03

MIŁOŚĆ: Staniesz się odważną, pewną siebie, atrakcyjną i gotową na miłosne uniesienia. Zakochasz się i to z wzajemnością. W stałych związkach prawdziwy renesans i przypływ gorących doznań erotycznych. 

ZDROWIE: Uważaj, łatwo możesz się przeziębiać i łapać infekcje.

PRACA: Pracowitość i profesjonalizm okażą się twoją najskuteczniejszą bronią. Umocnisz swoją zawodową pozycję i awansujesz. Przypływ gotówki, który na pewno cię ucieszy.

Zobacz inne aktualne horoskopy:Horoskop na jesień 2020 dla wszystkich znaków zodiakuHoroskop miłosny na 2020 rokHoroskop na grudzień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku