horoskop tygodniowy fot. Adobe Stock

Horoskop tygodniowy (12–18.11.2020) dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj swój horoskop tygodniowy i dowiedz się, co czeka cię w miłości, zdrowiu i w pracy. Czy dla twojego znaku zodiaku to będzie dobry tydzień?
/ 12.11.2020 06:05
horoskop tygodniowy fot. Adobe Stock

Poznaj swój aktualny horoskop tygodniowy (12-18.11):

 1. Baran
 2. Byk
 3. Bliźnięta
 4. Rak
 5. Lew
 6. Panna
 7. Waga
 8. Skorpion
 9. Strzelec
 10. Koziorożec
 11. Wodnik
 12. Ryby

Baran 21.03 -20.04

MIŁOŚĆ: Sprawy serca staną się dla ciebie bardzo ważne. Zakochani wiele czasu będą spędzać ze sobą, a przed singlami duża szansa na ciekawe znajomości i fascynacje. W stałych związkach możliwa zdrada i rozstania na zawsze. 

ZDROWIE: Kondycja i zdrowie na pewno cię nie zawiodą.

PRACA: Prawdopodobne wyjazdy służbowe i to na dłużej. Warto pilnować terminów wszystkich spraw urzędowych i prawnych. Musisz się liczyć z większymi wydatkami.

Byk 21.04-20.05

MIŁOŚĆ: Jeśli tylko zechcesz, łatwo oczarujesz kogoś, na kim ci od dawna zależy. Teraz jest doskonały czas na zaręczyny. Nikt nie będzie czuć się samotny.

ZDROWIE: Z każdym dniem przybywać będzie ci energii.

PRACA: Błyskotliwość i umiejętność rozmowy to atuty twojej zawodowej karierze. Dzięki nim łatwo awansujesz. Raczej oszczędzaj, niż wydawaj.

Bliźnięta 21.05–21.06

MIŁOŚĆ: Masz doskonały czas, by wreszcie porozmawiać szczerze z partnerem. Mówcie o swoich pragnieniach i oczekiwaniach. Związki, w które wkradła się nuda i rutyna, mogą przeżywać trudne chwile. Samotni mają szansę na flirty i romanse.

ZDROWIE: Dbaj o siebie, twój organizm jest podatny na infekcje.

PRACA: Nie możesz pozwolić sobie na lenistwo czy bylejakość, a słowa krytyki weź sobie do serca. Nie zmieniaj teraz pochopnie pracy, bo źle na tym wyjdziesz. 

Rak 22.06–22.07

MIŁOŚĆ: Od nadmiaru emocji możesz poczuć się niezręcznie. Nie bierz wszystkich słów wielbicieli na poważnie. Zdobądź się na większy dystans, bo rozszalałe serce może cię wyprowadzić na manowce. Koniecznie znajdź więcej czasu dla bliskich i rodziny. 

ZDROWIE: Dobrze zrobiłaby ci oczyszczająca dieta i ruch.

PRACA: Masz szansę podpisać korzystne umowy, znaleźć odpowiedzialnych wspólników. Zadbaj tylko o reklamę tego, co robisz. Możliwe propozycje nowego biznesu.

Lew 23.07–22.08

MIŁOŚĆ: Nie braknie okazji, aby poszerzyć grono znajomych, zaprzyjaźnić się czy nawet zakochać. Ale miłość, a właściwie zauroczenie może później okazać się bardzo kłopotliwe, dlatego warto uważać. W stałych związkach pełno miłosnych chwil.

ZDROWIE: Nie lekceważ dolegliwości związanych z krążeniem.

PRACA: Zacznij bardziej wierzyć w siebie i walczyć o pozycję lidera. Masz nosa do interesów, mimo to dbaj o swoje dobra materialne i finanse, raczej oszczędzaj.

Panna 23.08–22.09

MIŁOŚĆ: Interesujące towarzystwo, nowe znajomości, przyjaźnie... I kto wie, może też wielka, od dawna oczekiwana miłość od pierwszego wejrzenia. W stałych parach spokojnie, dużo ciepła, ale i obowiązków rodzicielskich.

ZDROWIE: Doskonała kondycja i dobre samopoczucie.

PRACA: Twoja pomysłowość i kreatywność zostaną zauważone. Pojawi się szansa na awans lub korzystną zmianę pracy. Niespodziewany przypływ gotówki.

Waga 23.09–22.10

MIŁOŚĆ: Zacznij optymistycznie patrzeć na świat i ludzi. Spróbuj komuś zaufać i uwierzyć, jeśli usłyszysz, że jesteś dla niego największym prezentem od losu. Sporo obowiązków rodzinnych, ktoś będzie potrzebował twojej pomocy i wsparcia.

ZDROWIE: Dbaj o kręgosłup. Unikaj zbyt forsującej fizycznej pracy.

PRACA: Postaw na harmonijną współpracę, fachowość i słuchaj dobrych rad. Teraz nadrobisz zaległości, doprowadzisz do finału trudny projekt. Zbierzesz zasłużone pochwały.

Skorpion 23.10-21.11

MIŁOŚĆ: Przed tobą czas flirtów, romansów i miłosnych przygód. Będą czułe randki, romantyczne kolacje, wspólne wyjazdy. A nawet miłosne deklaracje, zaręczyny i śluby. W stałych związkach dużo namiętności i wzajemnego zrozumienia.

ZDROWIE: Świetna forma, nie rezygnuj z jedzenia warzyw.

PRACA: Musisz być ambitna i dobrze zorganizowana, unikaj konfliktów i biurowych plotek. W finansach bezpiecznie, ale nie rób wydatków, na które cię nie stać. 

Strzelec 22.11- 21.12

MIŁOŚĆ: Jeśli ktoś stara się o twoje względy, to nie broń się przed tym uczuciem. Już wkrótce może okazać się, że będziesz bardzo szczęśliwa. Strzelce mające rodzinę czeka sporo obowiązków i inwestycje domowe. 

ZDROWIE: Nie lekceważ nasilającego się bólu głowy.

PRACA: Dasz się poznać jako osoba odpowiedzialna, kreatywna i profesjonalna. To może zaprocentować awansem lub premią. Pilnuj wszystkiego, co dotyczy pieniędzy.

Koziorożec 22.12 - 20.01

MIŁOŚĆ: Okażesz się wspaniałą żoną, matką, kochanką i przyjaciółką. Chętnie spełnisz wszystkie zachcianki tych, których kochasz. Osoby samotne mogą liczyć na towarzyskie atrakcje i nawet nowe znajomości, będą one jednak raczej powierzchowne.

ZDROWIE: Zwracaj większą uwagę na to, co jesz. Unikaj słodyczy.

PRACA: Dasz sobie radę ze wszystkim. Skupisz się na tym, co bieżące, a nawet znajdziesz czas na kawę. Nie rezygnuj również z drobnych zleceń, ale pamiętaj – ostrożnie z gotówka.

Wodnik 21.01- 18.02

MIŁOŚĆ: Będziesz wesoła i towarzyska, a to sprawi, że zapragniesz rozrywek, wyjazdów i nowych znajomości. Idyllę zakochanych par mogą, niestety, zburzyć jakieś plotki, podejrzliwość i zazdrość. Dla rodzin radosne, ciepłe oraz spokojne dni.

ZDROWIE: Pamiętaj o profilaktyce i badaniach okresowych.

PRACA: Możliwa propozycja skorzystania z kursów i szkolenia. Warto się zdecydować, bo to umocni twoją pozycję w firmie. Nie bierz zbyt wielu obowiązków na swoje barki.

Ryby 19.02-20.03

MIŁOŚĆ: Naucz się odróżniać miłość od poświęcenia i nie sądź, że ktoś się dla ciebie zupełnie zmieni. Zwłaszcza w wypadku nowych znajomości bądź zdecydowanie bardziej krytyczna. W relacjach partnerskich i rodzinnych dobry czas na domowe inwestycje i przeprowadzki.

ZDROWIEDużo energii i znakomita forma, tylko pozazdrościć.

PRACA: Twoją odpowiedzialność i fachowość zostaną dostrzeżone przez przełożonych. Możesz liczyć na podwyżkę lub premię. Jeśli chcesz zmienić pracę, teraz właśnie jest dobry moment. Przypływ gotówki.

Zobacz inne aktualne horoskopy:Horoskop na jesień 2020 dla wszystkich znaków zodiakuHoroskop miłosny na 2020 rokHoroskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku