Horoskop tygodniowy 10-16.09.2020 fot. Adobe Stock

Horoskop tygodniowy (10-16.09.2020) dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz, co czeka cię w tym tygodniu w miłości, pracy i zdrowiu. Przeczytaj swój horoskop tygodniowy i przygotuj na to, co przyniesie los.
/ 10.09.2020 06:03
Horoskop tygodniowy 10-16.09.2020 fot. Adobe Stock

Poznaj swój aktualny horoskop tygodniowy (10-16.09):

 1. Baran
 2. Byk
 3. Bliźnięta
 4. Rak
 5. Lew
 6. Panna
 7. Waga
 8. Skorpion
 9. Strzelec
 10. Koziorożec
 11. Wodnik
 12. Ryby

Baran 21.03 -20.04

MIŁOŚĆ: To będzie czas prawdziwej adoracji ze strony twojego partnera. Nie pozostawaj dłużna, to zaprocentuje w kolejnych tygodniach.

ZDROWIE: Uważaj na przeciągi, łatwo możesz się przeziębić.

PRACA: Możliwe nowe propozycje pracy, które mogą stać się dodatkowym źródłem dochodu. Podejście szefa może kłócić się z twoim, ale trzymaj nerwy na wodzy.

Byk 21.04-20.05

MIŁOŚĆ: Singielki czeka wiele miłych spotkań. Kto wie, kogo spotkasz na swojej drodze? W stałych związkach dużo namiętności.

ZDROWIE: Doskonała kondycja fizyczna, jednak stres i zmęczenie dadzą się we znaki.

PRACA: Możesz odczuć przemęczenie i zapragnąć odpoczynku. To jednak czas wielu obowiązków, które sama wykonasz najlepiej. Niewykluczone przejściowe problemy z porozumieniem się z zespołem.

Bliźnięta 21.05–21.06

MIŁOŚĆ: Zazdrość o pasję, jakiej oddaje się partner, może prowadzić na manowce i zwiastować kryzys. To, czy się z nim uporacie, zależy głównie od twojej postawy. W trudnych chwilach będziesz mogła liczyć na przyjaciółkę.

ZDROWIE: Niezła forma fizyczna i samopoczucie. Przyda ci się więcej ruchu.

PRACA:  Nieoczekiwany przypływ gotówki, sama będziesz zaskoczona tym, jak w łatwy sposób się wzbogacisz. W pracy gorący okres, zmobilizuj wszystkie siły.

Rak 22.06–22.07

MIŁOŚĆ: Nie zabraknie nerwowych sytuacji, napięta atmosfera w domu wpłynie na twoje samopoczucie. Wspólny wyjazd tylko we dwoje dobrze wam zrobi.

ZDROWIE: Uważaj na dietę, ostaw używki.

PRACA: Niewykluczone konflikty w zespole, nie bój się jednak głośno mówić co myślisz. Może ci to wyjść tylko na dobre.

Lew 23.07–22.08

MIŁOŚĆ: Weekend zapowiada się wspaniale: to będzie czas spotkań w miłym gronie. Rodzinne imprezy zacieśnią więzy, a drobne niesnaski odejdą w niepamięć.

ZDROWIE:  Nie zapominaj o ruchu na świeżym powietrzu, to najlepszy sposób na poprawę odporności.

PRACA: Nowa propozycja pracy da ci do myślenia, ale zanim podejmiesz decyzję przeanalizuj wszystkie za i przeciw. Czy jesteś gotowa na prawdziwą rewolucję? Jeśli nie czujesz się na siłach, odpuść.

Panna 23.08–22.09

MIŁOŚĆ: Warto przerwać milczenie, bo ciche dni przynoszą zwykle wiele szkody. Jeśli czujesz się samotna, nie wchodź w związek zbyt szybko, możesz cierpieć. Tuż za rogiem jest ktoś, komu na tobie naprawdę zależy, choć jeszcze tego nie widzisz.

ZDROWIE: Możesz czuć się podenerwowana, zastanów się czy to nie wina niedoboru snu.

PRACA: Dobry czas na podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Waga 23.09–22.10

MIŁOŚĆ: Powierzony komuś sekret może stać się kością niezgody, kiedy jego treść pozna ktoś niepowołany. Ze strony partnera możesz liczyć na prawdziwe wsparcie.

ZDROWIE: Zrób badania kontrolne krwi, wysypiaj się.

PRACA: To dobry czas na rozmowę o twojej przyszłości w firmie i to ty powinnaś ją zainicjować.

Skorpion 23.10-21.11

MIŁOŚĆ: Do rozmów na temat wspólnej przyszłości nie dopuszczaj osób postronnych. Sami wiecie, co jest dla was najlepsze. Słuchaj serca i intuicji, nie zawiodą cię.

ZDROWIE: Nie będziesz mieć powodów do narzekań. Doskonała forma i samopoczucie.

PRACA: Przed tobą sporo wyzwań, ale poradzisz sobie ze wszystkim. Twoje doświadczenie zawodowe zaprocentuje.

Strzelec 22.11- 21.12

MIŁOŚĆ: Poznasz kogoś, kto zaimponuje ci swoją szczerością i otwartością na potrzeby innych. W życiu osobistym zapragniesz zmian, ale nie działaj w pośpiechu.

ZDROWIE: Odstaw używki, zadbaj o dietę i właściwą dawkę ruchu .

PRACA: Nowy projekt może być powodem długotrwałego stresu, ale twoje zaangażowanie zostanie docenione. Nauczysz się wielu nowych rzeczy.

Koziorożec 22.12 - 20.01

MIŁOŚĆ: Możliwe kłótnie i drobne spięcia, ale związek na tym nie ucierpi. Dobrze zrobi ci spotkanie w gronie oddanych przyjaciół.

ZDROWIE: Niewykluczone infekcje, unikaj przeciągów. Ubieraj się stosownie do pogody.

PRACA: Inwestuj pieniądze, oszczędzaj, nie pozwalaj sobie na zakupy pod wpływem impulsu.

Wodnik 21.01- 18.02

MIŁOŚĆ: Wsparcie, które komuś okażesz sprawi, że ty także poczujesz się lepiej. Podczas drobnych konfliktów domowych trzymaj nerwy na wodzy, nie daj się wyprowadzić z równowagi. 

ZDROWIE: Doskonała forma i samopoczucie.

PRACA: Uważnie czytaj umowy. Decyzje finansowe podejmuj rozważnie, wstrzymaj się z większymi wydatkami. W pracy spokojny okres.

Ryby 19.02-20.03

MIŁOŚĆ: W związkach z długim stażem na nowo obudzi się namiętność. Zapragniesz spędzać jak najwięcej czasu w towarzystwie partnera. Doskonały czas na zawieranie nowych znajomości, które nie okażą się przelotne.

ZDROWIE: Zadbaj o cerę, po słonecznych dniach wymaga nawilżenia.

PRACA: Natłok obowiązków sprawi, że ten tydzień może należeć do nerwowych. W niedługim czasie spodziewaj się premii.

Zobacz inne aktualne horoskopy:Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiakuHoroskop miłosny na 2020 rokHoroskop numerologiczny na 2020 rok