POLECAMY

Horoskop na wiosnę 2016

Przeczytaj nasz horoskop na wiosnę 2016 i sprawdź, czy dopadnie cię w tym roku wiosenny powiew miłości - czy masz szansę spotkać kogoś interesującego? Dowiedz się także, czy dopisze ci zdrowie i dobra passa w pracy i finansach.
Horoskop na wiosnę 2016 fot. Fotolia

BARAN

Zdrowie: Wiosna nie będzie dla was łaskawa. Możecie czuć się pozbawione energii i będziecie narażone na infekcje. Aby temu zapobiec jeszcze przed nadejściem cieplejszych dni, warto zacząć uprawiać sport. To brzmi banalnie, ale daje niesamowity efekt. Nie musicie biegać po kilkanaście kilometrów dziennie. Wystarczy, że zrobicie sobie półgodzinny spacer każdego dnia, niezależnie od pogody.

Praca i finanse: Wiosenny okres może się wiązać ze zmianą pracy. Pamiętajcie, żeby od początku podejść do swoich obowiązków poważnie i wypełniać je jak najlepiej. Z pewnością zaowocuje to latem. Wasz portfel w końcu zacznie być częściej pełny niż pusty i nie będziecie tak bardzo odczuwać wydatków.

Miłość: Jeśli bawicie się czyimiś uczuciami, w najbliższym czasie możecie tego pożałować. Zwróćcie uwagę na to, że wasz parter oczekuje czegoś więcej niż spotkania raz w tygodniu, więc nie lekceważcie tego. Samotne Barany zaczną rozglądać się za drugą połową i zazdrościć każdej parze, która będzie patrzeć sobie w oczy, przytulać się i trzymać za rękę. Niestety wiosna nie będzie najlepszą porą na znalezienie wielkiej miłości.

BYK

Zdrowie: Jak tylko zaczną się cieplejsze dni, poczujecie przypływ energii i pozbędziecie się większości chorób, z którymi dotychczas się zmagaliście.

Praca i finanse: Atmosfera w pracy, mimo nadejścia wiosny, nie będzie najlepsza. Nie warto się jednak w to za bardzo angażować. Byki powinny się bardziej skupić na życiu prywatnym niż zajmować sobie czas i umysł konfliktami w pracy, które do niczego dobrego nie prowadzą.

Miłość: Wiosną będziecie miały Byki szansę na wielką miłość. Jeśli ją wykorzystacie, przeżyjecie jedne z najpiękniejszych chwil w swoim życiu.  Byki w związkach muszą więcej czasu poświęcić swojej drugiej połowie.

Polecamy: Horoskop wenezuelski na 2016 rok

BLIŹNIĘTA

Zdrowie: Wiosną będziecie chciały góry przenosić. Swoją energią zarazicie część otoczenia. Taki nastrój bardzo dobrze wpłynie na wasze zdrowie.

Praca i finanse: Bliźnięta, w końcu zakończycie ważne projekty i będziecie miały więcej czasu dla siebie. Nadgodziny odejdą w zapomnienie, co nie wpłynie na zasób waszego portfela.

Miłość: Nie róbcie niczego wbrew sobie. Jeśli czujecie, że wasz związek, nie jest do końca tym, czego chcecie, zrezygnujcie z niego. To może być trudne, ale na pewno przyniesie wam dużo korzyści. Bliźnięta w szczęśliwych związkach mogą cieszyć się spokojem i miłością.

RAK

Zdrowie: Czasem można sobie pofolgować, ale nieregularne, ubogie w witaminy oraz produkty mineralne posiłki mogą przyczynić się do poważnej choroby. Dlatego nie odkładajcie zmian na później i już dziś zrezygnujcie z kolacji, a zamiast ciastka do kawy zjedzcie garść orzechów.

Praca i finanse: Nie dajcie się namówić na wspólny biznes albo pożyczenie pieniędzy, bo źle na tym wyjdziecie. Wiosną będzie bowiem istniało ryzyko, że stracicie swoje oszczędności albo się niepotrzebnie zadłużycie. Bądźcie zatem uważne.

Miłość: Możecie się rozczarować uczuciem i drugą połową, mimo że do tej pory wszystko dobrze się układało. Nie bądźcie jednak zbyt krytyczne i nie przekreślajcie nikogo po jednym wydarzeniu. Nikt nie jest idealny.

LEW

Zdrowie: Lwy, podreperujcie swoje zdrowie zanim będzie za późno. Wiosną pojawi się kilka znaków ostrzegawczych. Nie czekajcie więc aż wszystko się rozwinie. Zróbcie odpowiednie badania i zmieńcie tryb życia.

Praca i finanse: W pracy pojawi się nowa osoba, która może dużo namieszać. Pamiętajcie zatem o dystansie. Nie mówicie za dużo i nie angażujcie się w żadne konflikty. Najlepiej jak będziecie wypełniać swoje obowiązki, a pozostałe sprawy zostawicie samym sobie. Macie szansę na pomnożenie swoich finansów.

Miłość: Czasem warto zaryzykować, żeby później nie żałować. Zawsze można się przecież wycofać. Tak więc pozwólcie się ponieść emocjom. Nie można zawsze wszystkiego kalkulować i starać się przewidzieć.

PANNA

Zdrowie: Nie warto się przejmować każdym drobiazgiem. Takie zachowanie prędzej czy później odbije się na waszym zdrowiu, więc zastanówcie się czy warto. Może lepiej pozwolić życiu czasem zmienić nasz plan?

Praca i finanse: Wiosną warto podejmować wyzwania – zmienić pracę , jeśli będzie taka okazja, przebranżowić się, zapisać na kurs doszkalający albo założyć firmę, bo to na pewno korzystnie wpłynie na wasze finanse, tylko musicie być cierpliwe.

Miłość: Wiosna będzie dla samotnych Panien dobrym okresem na spotkanie prawdziwej miłości. Warto zatem korzystać z zaproszeń na wyjścia ze znajomymi, koncerty i wyjazdy.

Polecamy: Rok 2016 rokiem Ognistej Małpy

Fot. Fotolia

WAGA

Zdrowie: Czas skończyć z planowaniem i wziąć się za realizację postanowień. Wagi, musicie zacząć od dziś i nie czekać na jutro. Wybierzcie swoją ulubioną dyscyplinę sportu i zacznijcie ją uprawiać. Zróbcie sobie również pakiet podstawowych badań – z pewnością nie pożałujecie.

Praca i finanse: W pracy mogą zacząć się małe kłopoty, a wszystko wyniknie z tego, że nie lubicie tego, co robicie. Jeśli tak jest, usiądźcie i napiszcie na kartce, jakie czynności sprawiają wam przyjemność i jakie zawody się z tym wiążą. Następnie poszukajcie kursów, które pozwolą wam uzyskać odpowiednie kwalifikacje. Pamiętajcie, że na zmianę nigdy nie jest za późno. Trzeba tylko chcieć.

Miłość: W miłości będzie lepiej niż się spodziewacie. Oczywiście nie zabraknie kilku nieporozumień, ale w żaden sposób nie wpłynie to na wasze uczucie. Wiosną będziecie potrzebować bliskości drugiej osoby, dlatego samotne Wagi będą tak usilnie szukać swojej drugiej połowy. Jednak nie warto robić nic na siłę, bo miłość jeśli ma przyjść, to przyjdzie sama – bez waszej pomocy.

SKORPION

Zdrowie: Mimo że za oknem będzie więcej słońca, nie będziecie miały energii. Warto pomyśleć o zmianie  trybu życia. Musicie drogie Skorpiony znaleźć równowagę między pracą a życiem osobistym. W innym wypadku intensywny tryb życia jeszcze bardziej będzie się odbijał na waszym zdrowiu niż dotychczas.

Praca i finanse: W pracy wiosną czeka was dużo zmian. Nie wszystkie wam się spodobają, ale będziecie musiały się z nimi pogodzić.

Miłość: Wiosną będziecie korzystać ze swojego uroku osobistego i choć nie zawsze przyniesie to oczekiwane efekty, nie będzie was to zniechęcać. Na znalezienie prawdziwej miłości wiosną są niewielkie szanse, ale to nie oznacza, że nie ma żadnych. Skorpiony w stałych związkach zaczną dostrzegać, jak mało czasu mają dla swojej drugiej połowy i będą chciały to zmienić.

STRZELEC

Zdrowie: W końcu pożegnacie się z infekcjami i większymi chorobami. Nie oznacza to, że możecie osiąść na laurach i nie robić prawie niczego dla swojego zdrowia. Nie macie pieniędzy na fitness? Nie macie czasu na bieganie? To wracając z pracy zrezygnujcie z samochodu i komunikacji miejskiej. Zacznij jeździć rowerem lub róbcie sobie spacer.

Praca i finanse: W końcu będziecie mogły drogie Strzelce wykorzystać zaoszczędzone pieniądze w taki sposób, w jaki sobie zaplanowałyście. Warto również zagrać w grę losową, bo szczęście będzie wam sprzyjało, zwłaszcza w drugiej połowie wiosny.

Miłość: Strzelce, które są w związku, nawet szczęśliwym, poczują chęć pobycia trochę w samotności i złapania oddechu. Samotne Strzelce nie powinny ograniczać swoich zainteresowań wyłącznie do osoby, która nie zwraca na nie uwagi, bo mogą stracić szansę na ciekawą znajomość.

Polecamy: Horoskop chiński dla mamy

KOZIOROŻEC

Zdrowie: Trochę się przeforsowujesz. Twojemu zdrowiu na pewno to nie wyjdzie na dobre. Sport jest zdrowy, ale jak wszystko, w nadmiarze szkodzi. Podobnie jest z pracą i domowymi obowiązkami. Znajdź złoty środek, żeby znaleźć chwilę na oddech.

Praca i finanse: Wiosną odczujesz ostatnie wydatki. Będzie ci brakować swobody, z jaką wcześniej wydawałaś pieniądze. Musisz uzbroić się w cierpliwość. W pracy czeka cię miła niespodzianka.

Miłość: Nie bądź zbyt pewna siebie, bo życie może cię zaskoczyć. Miłość to wielki prezent od losu, o który trzeba dbać. Jeśli będziesz swoją drugą połowę tak traktować, życie potraktuje cię równie niesprawiedliwie. Samotne Koziorożce nie powinny ukrywać swoich uczuć i udawać, że nikt ich nie interesuje, bo ktoś może to wziąć do siebie i zrezygnować z walki o ich serce.

WODNIK

Zdrowie: Nie bierz na siebie więcej niż możesz unieść. Na dłuższą metę się wypalisz i stracisz ochotę oraz siłę do tego, by iść naprzód. Poza tym odbije się to na twoim zdrowiu. Jeśli codziennie odpuścisz sobie jedną sprawę, która wydaje ci się bardzo ważna, zauważysz, że nic takiego się nie stało, życie toczy się dalej, a ty masz trochę czasu na oddech.

Praca i finanse: Mimo że początek wiosny pod względem finansowym będzie wyglądał nieciekawie, to druga połowa tej pięknej pory roku przyniesie Wodnikom wiele miłych niespodzianek. Pieniądze, których się nie spodziewasz (to może być spadek, wygrana albo premia), warto dobrze zainwestować.

Miłość: Wiosną Wodniki, nawet te w związkach, mogą czuć się samotne. Jednak to nie powód, żeby popadać w zły nastrój. Wykorzystajcie ten czas na przemyślenia.

RYBY

Zdrowie: Lekceważąc swoje zdrowie, już pod koniec wiosny możesz się spodziewać skutków swojego postępowania. Jeszcze przed nadejściem lata, warto zrobić sobie podstawowe badania i zmienić tryb życia.

Praca i finanse: Masz możliwość odzyskania pieniędzy, które ci się należą. Nie odkładaj tego na później, bo wiosna tego roku, to odpowiedni moment. Los będzie ci sprzyjał. Decyzję o kredycie przemyśl jeszcze kilka razy biorąc pod uwagę różne sytuacje, które mogą się wydarzyć. W pracy czeka cię dużo zmian.

Miłość: Wiosną twoje uczucia będą poddane próbie. Twoja druga połowa dowie się o tobie czegoś, z czego nie zdawała sobie wcześniej sprawy. Ty również poznasz siebie lepiej dzięki tej próbie. Samotne Ryby będą tęskniły za prawdziwym uczuciem. W drugiej połowie wiosny będą miały szansę, żeby tę miłość znaleźć.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/2 lata temu
mój horoskop na wiosnę 2016 bardzo mi się podoba zwłaszcza pod względem uczuciowym ;)
/3 lata temu
Jasne,samotne byki,wokół was pełno jest singli,takich,co to mają chorobę alkoholową,świeżo wyszli z kicia i na piwie z kumplami obgadują temat obróbki czyjegoś mieszkania,reszta singli powinna być w dalszym ciągu sama,bo ewidentnie ma problemy psychiczne,więc samotne byki polubcie swoją samotność,pomyślcie ile same potraficie zrobić.Koniec horoskopu wiosennego 2015 honorarium proszę
/4 lata temu
Mój horoskop na wiosnę 2014 zapowiada się naprawdę ciekawie - oby się sprawdził.