Horoskop 2008 - Waga

Na co mogą liczyć w 2008 roku Wagi? Sprawdź.
/ 11.03.2008 09:18

W tym roku nie zabraknie okazji do świętowania. Kłopotów natomiast będzie dużo mniej niż w poprzednich latach. Jest to dobry okres na uporządkowanie spraw finansowych.

W miłości bądź otwarta i nie gniewaj się na ludzi, jeśli będą mieli inne zdanie niż twoje. W końcu każdy z nas jest inny. Przemyśl swoje dotychczasowe relacje z partnerem i znajomymi – być może niektóre z nich wymagają naprawy. Warto również przewartościować swoje życie.

Daj się ponieść emocjom – w końcu nie ma w tym nic złego. Jeśli popełnisz błąd, przyznaj się do niego – jesteśmy tylko ludźmi, a na błędach można się naprawdę wielu rzeczy nauczyć. Daj odpocząć od siebie swojemu partnerowi – być może wygodnym rozwiązaniem będzie urlop spędzony oddzielnie? Zatęsknicie za sobą, a po powrocie miłość wybuchnie na nowo.

W pracy bądź wyrozumiały – zarówno dla innych, jak i dla siebie. Twoje sprawy podążają w dobrym kierunku, dlatego przestań myśleć o życiowych niepowodzeniach bo szkoda na to czasu. Odetchnij głęboko i przypomnij sobie o swoich marzeniach, a potem zacznij życie na nowo. Nie zabraknie ciekawych zbiegów okoliczności i nowych znajomości.

Dotrzymuj danego słowa – to ważne w relacjach ze starszymi ludźmi, których opinia bardzo może Ci się przydać. Jesień upłynie pod znakiem szkoleń i ciekawych służbowych wyjazdów.