Czy będziesz bogaty?

Czy będziesz bogaty?

Często zastanawiasz się, czy będziesz musiał ciężko pracować czy praca będzie przychodzić Ci łatwo? A może nie będziesz musiał się wysilać, a staniesz się bardzo bogaty? Sprawdź to!
/ 17.08.2010 15:03
Czy będziesz bogaty?

Baran

Jesteś skłonny poświęcić swoje pieniądze dla dobra innych, a zwłaszcza dla członków rodziny czym zyskasz sobie duży szacunek. Pokonasz ewentualnych wrogów w pracy. Możesz liczyć w życiu na spadek lub darowiznę. Wzbogacisz się dzięki dobremu gustowi, inwestując w sztukę piękną, poezję i literaturę. Szczęście gwarantowane.

Byk

Ogólne wskazania w tej sferze życia bardzo dobre. Będziesz mógł zarabiać poprzez własne wysiłki. Jeżeli planujesz powiększenie swojego majątku przez spadek pamiętaj, by postępować zawsze fair. Staniesz się bardziej odpowiedzialny w sprawach dotyczących inwestycji. Będziesz ambitny i odniesiesz wiele sukcesów w dziedzinach związanych z dyplomacją. Przełożeni sami wręczą Ci pomocną dłoń, aby Twoja pozycja w firmie wzrosła.

Bliźnięta

Wielkie szczęście do bogactwa oraz duży finansowy sukces jest Ci pisany. Możesz stać się bardziej ekstrawagancki. Będziesz zbyt ambitny i energiczny. Musisz być swoim własnym szefem, a tym samym będziesz świecić w biznesie, ale na własny rachunek. Jako osoba bardzo autorytatywna i odważna załatwisz wiele rzeczy.

Rak

Jesteś podatny na finansowe wzloty i upadki, ale ogólnie rzecz biorąc czeka Cię dużo szczęścia. Będziesz zarabiać szybko i wydawać równie szybko. Musisz nauczyć się kontrolować sprawy finansowe bardziej zachowawczo. Gwiazdy wróżą Ci sukces w biznesie lub polityce. Masz dobry wpływ i kontakty w odpowiednich miejscach. Możesz również być zainteresowany pracą społeczną.

Zobacz także: Czy znasz proroctwo księdza Markiewicza

Lew

Wpływy planetarne wskazują, że może masz często trudności finansowe. Zaciągnąłeś duże pożyczki lub należności. Jeżeli nie weźmiesz się w garść, możesz mieć znacznie kłopoty finansowe. Masz możliwość bycia wielkim wodzem i możesz stać się bardzo sławny.

Panna

Bardzo szybko awansujesz i obejmiesz wysokie stanowisko. Będziesz piął się po szczeblach kariery w takim tempie, że sam będziesz zaskoczony. To trochę zasługa szczęścia, a trochę Twojej pracowitości. Pamiętaj tylko, że na tych stanowiskach nie będziesz utrzymywał się długo.

Waga

Będziesz dążyć do posiadania bogactwa, a ogólne statystyki majątku są dość dobre. Jednakże pieniądze będziesz wydawać z tą samą prędkością. Ze względu na szybkie zmiany w majątku konieczne jest, abyś nauczył się rozporządzać budżetem. Jesteś bardzo niezależny, wiarygodny i czasami bezlitosny. Sprawdzisz się w polityce, administracji, wojsku itp. Prawdopodobnie zmienisz zawód. Musisz starać się kontrolować dyktatorskie metody i postawy, gdyż grozi Ci skandal.

Skorpion

Wpływ Urana sprawia, że ogólne prognozy dotyczące majątku są bardzo dobre. Masz możliwość korzystania z wszystkich zasobów - tych bardzo nietypowych i innowacyjnych również . W ich wyniku znajdziesz unikalne i oryginalne sposoby zarabiania pieniędzy, ale z powodu impulsywnych działań możesz mieć finansowe wzloty i upadki. Jesteś bardzo zdolny do utrzymywania się na odpowiedzialnych stanowiskach. W przypadku ważnego zdania osiągniesz cel na przekór wszystkiemu. Możesz również odnieść sukces w zawodzie nauczyciela i religijnego kaznodziei.

Strzelec

Jesteś zbyt bardzo odważny, energiczny i samowystarczalny. Pamiętaj czasem o tym, by działać z taktem. Masz dobre zdolności administracyjne. Wyznacz sobie konkretne cele i przestań przenosić się z miejsca na miejsce. Jesteś bardzo wrażliwy i czasem niejasny dla otoczenia. Nienawidzisz egoistycznego działania. A do takiego właśnie przyczynią się wszyscy ludzie, którzy uporczywie prosić Cię będą o przysługę. Ich wybuchy nie będą jednak trwała długo i pokonasz wszystkie przeszkody. Masz możliwość i chęci wybicia się przez swoje własne wysiłki. Stanowiska będziesz zajmował zaś z wielką odpowiedzialnością.

Sprawdź swoją wróżbę z chińskiego ciasteczka

Koziorożec

Aspekt Jowisza i Neptuna sprawia, że otrzymasz hojną pomoc od innych ludzi. Jesteś bardzo idealistyczny i posiadasz silną wyobraźnię. Będziesz pracować z wizją lepszego społeczeństwa. Aspekt między Wenus i Uranem wskazuje, że kochasz spekulację. Będziesz miał kilka złotych i możliwości finansowe do rozmnożenia ich. Twoje dotychczasowe doświadczenie wprowadzi korzystne zmiany w Twoim życiu. Jesteś popularny i artystyczny. Będziesz miał silne pragnienie wolności i romantyczne emocje. Będziesz dobry w biznesie, ale niestety będziesz miał trudności ze zwierzchnikami. Przewidziane są duże wahania w karierze.

Wodnik

Będziesz miał możliwość rozmnożenia oszczędności. Świetnie dasz sobie radę w strategiach inwestycyjnych . Będziesz mieć silnie zaznaczone umiejętności zawodowe i przedsiębiorcze . Zainteresujesz się biznesem i polityką . Masz psychiczne zdolności do osiągnięcia swoich celów, zwłaszcza w karierze branży wydawniczej, handlu i transportu.

Ryby

Pozyskasz dochód z niezwykłych źródeł. Musisz nauczyć się gospodarować swoim budżetem i finansami, gdyż często działasz impulsywnie. Możesz zdobyć uznanie i profesjonalny rozwój poprzez osobiste inicjatywy i przemysłu. Jeśli będą trwałe będziesz w stanie osiągnąć wszystkie cele, które sobie postawiłeś.

Lilith Black Moon
www.okulta.com.pl
www.okulta.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/19.04.2011 23:46
Na pewno nie a co pani chce
/20.08.2010 20:54
Witaj, jesli zarabiasz na sztuce to oznacza, ze jestes wrazliwy a to oznacza, ze jestes tez wrazliwy duchowo. Mysle, ze przed toba jest wspaniala przyszlosc. Pozdrawiam serdecznie
/18.08.2010 18:47
Ten horoskop dopskonale się zgadza! Jestem spod znaku barana i dokładnie tak jak jest napisane zarabiam na sztuce. Poproszę więcej takich horoskopów :)