Życzenia na 30 urodziny. Gotowe teksty życzeń rymowanych, śmiesznych, mądrych i zupełnie wyjątkowych

życzenia na 30 urodziny fot. Adobe Stock, New Africa
Życzenia na 30 urodziny muszą być wyjątkowe. To wyjątkowa okazja, więc wymaga też szczególnego upamiętnienia. Jeśli ktoś z twoich bliskich obchodzi 30 urodziny, z pewnością warto pamiętać o okolicznościowych życzeniach. Wybierz coś z naszych propozycji - mamy wersje rymowanych życzeń, krótkich, mądrych, śmiesznych, a także zupełnie wyjątkowych, wyciskających łzę wzruszenia.
Redaktorki Polki.pl / 27.07.2023 15:40
życzenia na 30 urodziny fot. Adobe Stock, New Africa

Życzenia na 30 urodziny możesz wysłać SMS-em, na Messengerze, złożyć osobiście albo wpisać do okolicznościowej kartki urodzinowej.

Spis treści:

 1. Rymowane życzenia na 30 urodziny
 2. Śmieszne życzenia na 30 urodziny
 3. Wyjątkowe życzenia na 30 urodziny
 4. Mądre życzenia na 30 urodziny
 5. Krótkie życzenia na 30 urodziny

Rymowane życzenia na 30 urodziny

Gdy 30-tych urodzin dzień nadchodzi,
złożyć życzenia na pewno nie zaszkodzi.
Kochaj śmiało, żyj szczęśliwie,
gdy się śmiejesz, to zawsze prawdziwie.
Życie łap garściami i śmiało z niego czerp,
gdy coś się dzieje złego, to jak najkrócej cierp.

***

Dzisiaj Twoje 30 urodziny,
płyną życzenia od przyjaciół i rodziny.
Jesteś w gronie wyjątkowym, swoim życiem się ciesz,
przyjmuj co los przynosi, garściami życie bierz.

***

30 lat to piękny wiek, radości świetny czas,
życzenia dziś składamy, cieszymy się wszyscy wraz.
Życzymy dużo zdrowia i samej wciąż radości,
niech Cię otacza tylko ogrom szczęśliwości.

***

Gdy masz 30 lat, przed Tobą życie całe,
zanim podbijesz świat, przyjmij moje życzenia nieśmiałe.
Niech Ci się szczęści we wszystkim i dobrze niech układa,
a każdy dzień niech z samych dobrych wyzwań się składa.

Śmieszne życzenia na 30 urodziny

Ledwo 18-tka była, już 30-tka za rogiem - czas szybko leci. Wszystko co w życiu najpiękniejsze, dopiero przed Tobą! Baw się i śmiej!

***

Czy Ty też w wieku nastoletnim, uważałaś/uważałeś 30-latków za starych ludzi? Witaj w ich zaszczytnym gronie! Na szczęście 30-tka to nowa 20-tka, więc w życiu jeszcze dużo przed Tobą!

***

Zmiana kodu na trójkę z przodu! Taka okazja wymaga szczególnego świętowania. Oprócz szczerych życzeń, przyjmij moje zaproszenie do wspólnych toastów. I to baaaaaaaaaaaaaardzo wielu!

Wyjątkowe życzenia na 30 urodziny

Z ogromnym wzruszeniem patrzę na Ciebie w tym wyjątkowym dniu. Niech 30 urodziny będą okazją nie tylko do refleksji, ale przede wszystkim do świetnej zabawy. Niech kolejne lata będą nieprzerwanym pasmem szczęścia i satysfakcji z własnych dokonań.

***

30-tka to wyjątkowy dzień - z pewnością podsumowujesz dzisiaj minione lata, ale też patrzysz z nadzieją w przyszłość i myślisz o tym, co przyniosą te kolejne. Niech będą wspaniałe! Niech dopisuje Ci zdrowie, a wszystkie marzenia i plany błyskawicznie się spełniają.

***

30-tka jest jak druga 18-tka - to symboliczna chwila! Pragnę w niej trwać razem z Tobą i złożyć Ci serdeczne życzenia. Niech każdy dzień przynosi sukcesy i oddala wszelkie smutki. Spełniaj wszystkie swoje plany i nigdy nie trać entuzjazmu.

Mądre życzenia na 30 urodziny

Z okazji trzydziestych urodzin życzę Ci, abyś zachował/a wiarę we własne możliwości i charakterystyczną dla Ciebie skłonność do podejmowania ryzyka. Niech ta nowa dekada przyniesie Ci wiele cennych i pięknych doświadczeń!
***
Sto lat! W wieku 30 lat zdajesz sobie już sprawę, że życie nie zawsze idzie gładko. Życzę Ci mądrości, abyś potrafił/a uczyć się na błędach i znajdować siłę w trudnych chwilach.
***
Niech Twoje trzydzieste urodziny staną się momentem refleksji nad tym, co naprawdę jest dla Ciebie ważne w życiu. Życzę Ci mądrości w porządkowaniu priorytetów i siły, abyś szedł/szła za nimi konsekwentnie.
***
Wszystkiego najlepszego z okazji 30. urodzin! Życzę Ci, abyś potrafił/a dostrzegać piękno w małych rzeczach i doceniać najważniejsze i najpiękniejsze chwile.
***
Na Twoje trzydzieste urodziny życzę Ci bycia prawdziwym architektem swojego życia. Niech mądra wizja przyszłości i ciężka praca prowadzą Cię do osiągnięcia spełnienia osobistego i zawodowego.
***
W wieku 30 lat warto pamiętać o znaczeniu równowagi między pracą a życiem osobistym. Życzę Ci mądrości w zarządzaniu czasem, abyś potrafił/a cieszyć się sukcesami zawodowymi, nie zapominając o ważnych relacjach z bliskimi.
***
Sto lat! Na Twoje 30. urodziny życzę Ci mądrości, abyś zawsze dążył/a do doskonalenia samego/samej siebie, nieustannie rozwijając swoje umiejętności i pasje.
***
Niech Twoje trzydzieste urodziny staną się początkiem nowego etapu, w którym odkryjesz swoją prawdziwą drogę i będziesz podążać nią z mądrością i wytrwałością.

Krótkie życzenia na 30 urodziny

Oto kilka przykładów krótkich życzeń na 30 urodziny, które możesz wysłać SMS-em, na Messengerze lub WhatsAppie.

 • Sto lat! Niech Twoje 30 urodziny będą początkiem nowej, wspaniałej dekady pełnej sukcesów i radości.
 • Wszystkiego najlepszego z okazji trzydziestych urodzin! Niech ten dzień będzie równie piękny i wyjątkowy jak Ty!
 • Z okazji 30. urodzin życzę Ci wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń i wiele uśmiechu na kolejne lata życia.
 • Dziś skończyłeś/łaś 30 lat! To dobry moment, aby zatrzymać się na chwilę, spojrzeć wstecz na swoje dotychczasowe osiągnięcia i z optymizmem popatrzeć w przyszłość. Wszystkiego najlepszego!
 • Trzydzieści lat to wspaniały okres w życiu. Życzę Ci siły, wytrwałości i pasji, abyś osiągnął/ęła wszystko, o czym marzysz.
 • Składam najserdeczniejsze życzenia z okazji trzydziestych urodzin! Niech ten rok będzie pełen sukcesów i spełnienia planów.
 • Wszystkiego najlepszego z okazji okrągłych 30 lat!
 • Z okazji trzydziestych urodzin, życzę Ci kroku w nowy rozdział życia pełen sukcesów, miłości i spełnienia marzeń.

Treść artykułu opublikowana pierwotnie 23.06.2022.

Czytaj także:
Podziękowania za życzenia urodzinowe na Facebooku
Życzenia dla mamy na urodziny

Redakcja poleca

REKLAMA