POLECAMY

Zaproszenia na pępkowe

Gotowe teksty zaproszeń na pępkowe. Wybierz coś dla siebie.
Zaproszenia na pępkowe

Wzór 1

Nareszcie! Zostałem ojcem ! Serdecznie zapraszam na pępkowe, które odbędzie się… o godz. … przy ulicy…

Wzór 2

Stało się – mam potomka! Zapraszam na przyjęcie z tej okazji, które będzie miało miejsce dn. … o godz. … pod adresem…

Wzór 3

Ciesz się wraz ze mną moim nowonarodzonym dzieckiem! Zapraszam na zabawę… na godz. … pod adresem…

Wzór 4

Pierwsze dziecko – nowe życie! Serdecznie zapraszam na pępkowe, które odbędzie się… o godz. … pod adresem…

Wzór 5

…. pragnie poinformować, że został ojcem. Z tej okazji zaprasza na imprezę, która będzie miała miejsce dn. … o godz. …. przy ulicy….

Wzór 6 

Nadeszła wiekopomna chwila – narodziło się moje pierwsze dziecko. Serdecznie zapraszam na uroczystość z tej okazji, która odbędzie się w dn. …. o godz. … pod adresem…

Wzór 7

Narodziny dziecka to świetna okazja do wspólnego świętowania. Toteż zapraszam na imprezę, która będzie miała miejsce… o godz. … przy ulicy…

Wzór 8

Kochani moi! Z racji, że w końcu zostałem ojcem – zapraszam na pępkowe, które odbędzie się… o godz. … pod adresem….

Wzór 9

Wreszcie ziściło się moje marzenie i zostałem ojcem! Zapraszam na uroczystość pępkowego, które będzie miało miejsce… o godz. … przy ulicy…

Wzór 10

… , świeżo upieczony tatuś serdecznie zaprasza na pępkowe. Zabawa zaczyna się… o godz. … pod adresem… Nie może Cię zabraknąć!

Wzór 11

Mam niebywały zaszczyt, jako świeżo upieczony ojciec, zaprosić Cię na pępkowe, które odbędzie się dnia ……………………….. o godzinie …………. w ……………………………………. (adres). Do zobaczenia – pamiętajcie, obecność jest obowiązkowe. Najwyższy czas, by maleństwo poznało moich przyjaciół!

Wzór 12

Zapraszam bardzo serdecznie na pępkowe które odbędzie się dnia ……………………….. o godzinie …………. w ……………………………………. (adres). Najwyższy czas, aby uczcić moje ojcostwo!

Wzór 13

Narodziny dziecka, a zwłaszcza mojego cudnego synka, to najlepszy czas do świętowania. Zapraszam zatem na pępkowe, które odbędzie się dnia ……………………….. o godzinie …………. w ……………………………………. (adres). Do zobaczenia moi drodzy!

Wzór 14

Mam w końcu okazję do wyprawienia pępkowego! Jestem ojcem, i to świeżo upieczonym! Czas więc to uczcić! Zapraszam więc na wspomniane pępkowe, które odbędzie się dnia ……………………….. o godzinie …………. w ……………………………………. (adres).

Wzór 15

W końcu ziściło się moje największe marzenie! Urodziłam piękną córeczkę! Zapraszam więc na pępkowe, wyprawione specjalnie z myślą o mojej kochanej ……………………. (imię dziecka). Impreza odbędzie się dnia ……………………….. o godzinie …………. w ……………………………………. (adres).

Wzór 16

Tak! Jestem ojcem! I wspaniale się z tym czuję! Tak wspaniale, że postanowiłem wyprawić pępkowe, które odbędzie się dnia ……………………….. o godzinie …………. W ……………………………………. (adres). Do zobaczenia – pamiętajcie, obecność jest obowiązkowe. Najwyższy czas, by maleństwo poznało moich przyjaciół!

Wzór 17

Z okazji narodzin mojego pierwszego dziecka pragnę zaprosić bardzo serdecznie na pępkowe, które odbędzie się dnia …………………………… o godzinie …………… w ………………………………………………… (miejsce). Nie może zabraknąć nikogo z zaproszonych!

Wzór 18

Mam niebywałą okazję i jeszcze większy zaszczyt zaprosić Cię na pępkowe. Impreza planowana jest na dzień …………………., na godzinę ………… Uprzejmie proszę o telefoniczne potwierdzenie przybycia!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/2 lata temu
Ale suchary
/8 lat temu
A mi nie podoba się zwyczaj pępkowego. Lepiej poczekać na mamę i razem uczcić narodziny :)
/8 lat temu
jak oficjalnie o pępkowym;) dobre!
POKAŻ KOMENTARZE (1)