/fot. Fotolia

Dzień Chłopaka - wszystko, co musisz wiedzieć!

Skąd wziął się Dzień Chłopaka i kiedy obchodzimy Dzień Mężczyzny? Wszystko, co może się przydać, jeśli świętujesz uroczyście Dzień Chłopaka - zarówno dla Niego, jak i dla Ciebie!
/ 19.09.2011 12:41
 /fot. Fotolia

Zaczynamy oczywiście od podstaw, czyli musisz dowiedzieć się skąd wzięło się to męskie święto. Tylko od Ciebie zależy czy będziesz obchodzić Dzień Chłopaka, czy Dzień Mężczyzny:

Kolejna ważka kwestia w przypadku Dnia Chłopaka to oczywiście prezenty. Dawać czy nie dawać? Jeśli tak to co oryginalnego można wymyślić? Znowu skarpetki, znowu krawat? Sprawdź nasze pomysły!

I jeszcze kilka inspiracji prezentowych na niespodziankę dla Niego:

Jeśli Twój facet ubiera się sam - możesz podsunąć mu ten artykuł pod nos, ale jeśli jesteś jego personal shopperką - sprawdź co można modnego jeszcze przemycić do jego looku:

Obowiązkowo pamiętaj o wysłaniu zabawnej e-kartki mężowi, koledze z pracy lub najlepszemu kumplowi ze szkoły czy uczelni - oni to lubią:

Dzień Chłopaka już 30 września!

Jeśli chcesz Dzień Chłopaka wykorzystać na randkę lub wyjście gdzieś we dwoje (nareszcie!) skorzystaj z naszych gotowych e-zaproszeń:

Mogą Ci się również przydać zabawne gry - Flirt towarzyski jest w tej funkcji niezastąpiony - polecamy oczywiście osobom z poczuciem humoru! Wydrukuj sobie za darmo karty do flirtu:

Możecie także wspólnie przetestować jaki jest Wasz związek, ale nie traktujcie tych przepowiedni tak całkiem serio, dobrze? To jest tylko zabawa!

I na koniec kilka wskazówek dla Ciebie czyli parę słów o afrodyzjakach - to może się przydać!

Oraz informacje o roli czerwieni w życiu kobiety - cenne rady na szybko:

Więcej informacji o tym co nosić i jak nosić znajdziecie w naszym serwisie MODA >>>

Bawcie się dobrze 30 września!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/24.10.2012 13:26
Jesli chodzi o tą degustacje piwa to znalazłam ja na wyjatkowyprezent.pl
/26.09.2012 12:59
Na pewno najwazniejsze jest to zeby go odpowiednio zaskoczyć. Wiec jesli lubi piwo, to moze wybrać z tej strony degustacje piwa :))) to bedzie na pewno super prezent dla niego.
/25.09.2012 11:22
Musicie sie spieszyc jesli chodzi o wybór prezentu bo zostało juz niewiele dni.