wydzielina z pochwy

napisał/a: ~tereska 2010-07-02 14:31
witajcie
od dłuższego czasu po miesiączce z pochwy wydziela mi sie białą substancja.. nie pachnie jakoś tak tragicznie, raczej normalnie.. problem w tym że ta wydzielina wydobywa sie cały czas od miesiączki do miesiączki.. bardziej sie nasila gdy jestem z chłopakiem i sie podniecam..
czy to normalne?? bardzo dziękuje za odpowiedz
napisał/a: ~kasia 2010-07-03 18:54
moze pojdz do ginekologa. moze masz grzybice. jak mialam to wtedy biala wydzielina byla grudkowa. ale tez mnie piekło i bolało przy współżyciu , a Ciebie?
espritl
napisał/a: espritl 2010-09-30 18:09
Ja mam tez białą wydzieline i nie mam grzybicy ani nic innego.
byłam u ginekologa nic nie stwierdził.
napisał/a: nie_wstydź_się 2018-12-14 14:32
heyka jestem tu nowa i trochę nie ogarniam tej strony więc przepraszam że tutaj pisz mam taki mały problem czy jeżeli z pochwy wydziela mi się biały śluz z grudkami strasznie swędzi i picze mnie pochwa czy to może być grzybica?? Wiem że nasz kraj jest strasznie nie tolerancyjny i wszelkie nie potrzebne komentarze są tu nie potrzebne lecz jestem lessbijką i czy jest możliwość zarażenie mojej kobiety grzybicą?? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi!! do ginekologa próbowałam dziś się zapisać lecz moja przychodnia to jest jeden wielki haos i wyprosili mnie.. więc jeszcze dziś będę dzwonić do innych gine!