gorąca prośba :)

napisał/a: MartaB. 2008-02-27 13:28
witam wszystkich :)
Jestem studentką UAM w Poznaniu. Pisze obecnie pracę licencjacką na temat dziewczyn, które do 20 roku życia urodziły dziecko. Nie jest łatwo znaleźć dziewczyny, które mają ochotę i czas na przeprowadzenie wywiadu, dlatego mam ogromną prośbę do wszystkich pań na tym forum, które spełniają podane kryterium.
Proszę tylko o trochę czasu żeby spotkać się ze mną w dogodnym dla osoby terminie i miejscu ażeby porozmawiać o tym jak czuje się jako mama :) Mam przygotowaną ankiete, która pozostanie w pełni anonimowa. czas na jej przeprowadzenie to około pół godziny.
Ja pochodzę z Poznania. W razie gdy osobie nie pasowałby żaden termin lub mieszkała daleko od Poznania mogłabym przesłac ankiete drogą emialową, zeby ją wypełniła w wolnej chwili i mi odesłała. Naprawdę byłaby to dla mnie ogromna pomoc. proszę o widomość na priv lub tu na forum. Udziele równiez wszytskich niezbędnych informacji.
Pozdrawiam :)
Marta
napisał/a: zuzolina 2008-02-28 18:31
Chetnie bym pomogla, ale niestety do 20ki sie juz nie zaliczam... 24 na karku
napisał/a: MartaB. 2008-02-29 15:28
to nic ze masz 24 lata. Jesli maluszka urodziłas do 20 roku życia to też znajdujesz się w gronie, którym jestem zainteresowana w moich badaniach :)