AZS i rozstępy skóry

napisał/a: ~marianna 2010-07-02 14:14
Mam 25 lat i choruję na AZS odkąd pamiętam ale niestety jako dziecko nie byłam odpowiednio leczona. Kilka lat temu postanowiłam poprawić sylwetkę i ćwiczyłam intensywnie. W ciągu miesiąca schudłam 4kg. Po prawie pół roku znów przytyłam 2 do 3kg i niedługo potem pojawiły się cienkie niewidoczne na pierwszy rzut oka rozstępy na pośladkach nachodzące na uda. Widać je dopiero po lekkim naciągnięciu skóry czy np. przy podniesieniu nogi.
Czy te rozstępy mogą być skutkiem AZS oraz czy przez tą chorobę mogę mieć brzydkie rozstępy np. na brzuchu, biuście itd.?
Czytałam w piątek artykół, w którym pisano o najnowszym odkryciu. A mianowicie, że AZS można definitywnie wyleczyć lecz niestety samo leczenie jest kosztowne i dobierane przez lekarza dermatologa indywidualnie dla każdego chorego. Wiecie coś o tym?
napisał/a: ~gość 2010-11-05 18:32
poczytaj sobie o mega kosmetyku w pelni naturalnym pozyskiwanym z ryb nie uczula nie podraznia jest naprawde skuteczny www.colway.net.pl a jak kupic taniej to sie dowiesz ode mnie polecam 507180064 amelia.pozdrawiam
napisał/a: czikulinka 2010-11-05 19:58
Rozstępy biorą się z małej elastyczności skóry. Możesz im zapobiegać, nawilżając skórę. Skoro masz skórę atopową, to na pewno jest sucha. Wiesz, może kup sobie taki świetny balsam Lipikar firmy La Roche Posay. Jest dość drogi, ale daje znakomite efekty. W niektórych aptekach mają próbki, sama dostałam próbkę kilka razy i byłam zachwycona. Pewnie inny też może być, może będziesz musiała dobrać najlepszy do swojej skóry, ale ten warto spróbować.