Akademia Mother Power zaprasza rodziców na spotkanie o nowoczesnym macierzyństwie

napisał/a: ewa-mother-power 2013-03-05 14:23
Spotkanie z fizjoterapeutą Pawłem Zawitkowskim, Joanną Szulc z magazynu „Dziecko” i dietetyczką Katarzyną Faliszewską

Akademia Mother Power zaprasza wszystkich rodziców już 15. marca (piątek) o godz. 17:30 do Księgarni Traffic Club (ul. Bracka 25 w Warszawie) na spotkanie o nowoczesnym macierzyństwie. Bezpłatna i bezpośrednia internetowa relacja ze spotkania będzie do obejrzenia na stronie www.mother-power.pl.

1. „Jak rozpoznawać trudności rozwojowe u dziecka i jak nie dać sobie ich wmówić”.
Już sam początek tematu spotkania zawiera w sobie kwintesencję tego, z jakim nastawieniem mama i tata wchodzą w rodzicielstwo: są wyczuleni na szukanie nieprawidłowości. Spotkanie z rodzicami poprowadzą fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski i Joanna Szulc z magazynu „Dziecko”.

2. „Słodycze: nagroda czy tylko deser?”
Słodycze, bez względu na to, co uważamy i tak będą obecne w życiu naszych dzieci. W czasie spotkania porozmawiamy o samych słodyczach i o tym, czy słodycze należy stosować jako nagrodę, czy może jednak tylko jako deser. Spotkanie z rodzicami poprowadzą dietetyk Katarzyna Faliszewska i Anna Wojno (www.misiontek.pl).

Akademia Mother Power to internetowe spotkania fachowców z matkami i o matkach. Wraz z profesjonalistami chcemy poszukać odpowiedzi na istotne pytania dotyczące zdrowia, rozwoju i wychowania naszych dzieci.

Bardzo ważne, zwłaszcza dla osób mieszkających w różnych częściach Polski i świata, jest to, że ze spotkań przeprowadzimy BEZPŁATNĄ INTERNETOWĄ TRANSMISJĘ NA ŻYWO. Dzięki internetowemu połączeniu postaramy się pokonać wszystkie „przeciwności”: dużą odległość, brak czasu, zmęczenie i wszystko to, co może stanąć na przeszkodzie, by mieć chwilę dla Siebie... ;)

Zapraszamy bardzo gorąco. Liczymy na wsparcie, życzliwe słowo i Wasze opinie.

Aktualne informacje o spotkaniu na stronach: http://www.mother-power.pl i https://www.facebook.com/events/476128302434562/
Patronem i uczestnikiem Akademii jest magazyn „Dziecko”.

Data spotkania: 15. marca (piątek) o godz. 17:30
Miejsce spotkania: Księgarnia Traffic Club, ul. Bracka 25 w Warszawie
Wstęp: WOLNY
Bezpłatna relacja internetowa: www.mother-power.pl