POLECAMY

Greno przyjazne dziecku

Producent ekskluzywnych tekstyliów dla domu Greno wprowadził do oferty nową linię specjalnie dla najmłodszych – Greno for Kids.
Greno przyjazne dziecku fot. Fotolia

O linii Greno for Kids

W linii tej znajdziemy sprawdzone i poparte odpowiednimi certyfikatami produkty wysokiej jakości – najlepsze jakie rodzic może wybrać dla swojego dziecka. Oferta linii jest cały czas poszerzana, a obecnie obejmuje ręczniczki, płaszczyki kąpielowe i pościel.

Co znajdziemy w ofercie?

Mikrobawełniane szlafroczki w ulubionych dziecięcych kolorach – fuksji, żółtym czy niebieskim otulają dzieciaki cudowną miękkością. Znakomicie chłoną wodę, posiadają kapturek, są ciepłe, ale jednocześnie pozwalają skórze oddychać. Malec czuję się w nich bardzo wygodnie – zarówno w domu, jak i na plaży czy basenie.

Wyselekcjonowana przędza klasyczna zagościła też na dziecięcych szezlongach jako ręczniczki Safari. Naturalny kolor zbliżony do bawełny jest wynikiem ekołagodnych procesów barwiących – idealnych dla dzieci z uciążliwymi alergiami skórnymi. Spokojną barwę ręcznika ożywia bordiura z afrykańskimi zwierzątkami.

Naturalna bawełna sprawia, że ręczniczki są bardzo delikatne w kontakcie ze skórą maluszków. Starannie wykończone, w idealnym rozmiarze dla maluchów i z dziecięcymi aplikacjami zabawek (kolekcja Toys), misiów i kotków (Misie New, Tofik) zajmą szczególne miejsce w łazienkowym kąciku malucha.

Największą popularnością wśród kolekcji cieszą się ręczniczki Raj – połączenie mikrobawełny i znakomitych właściwości antybakteryjnych i antyseptycznych lnu. Są one odpowiednikiem rewelacyjnej lnianej kolekcji Raj i Paradise, którą Mamy już dawno pokochały a teraz mogą skompletować mięciutkie ręczniczki z deseniem kaczuszek bądź delfinków dla swoich największych skarbów.

Greniaczkowe półki w maju zapełniają się nową kolekcją wysokogatunkowej pościeli dziecięcej z satyny bawełnianej. Najlepsi przyjaciele najmłodszych – misie i pieski w towarzystwie pastelowych groszków i megagrochów czerwonych i turkusowych zachęcą dzieciaki do odpoczynku.

Pościel występuje w trzech rozmiarach: 90 x 120, 100 x 140 (oba rozmiary z poszewką 50 x 60) oraz 140 x 200. Zatem znajdziemy pościel pasującą do łóżka starszaka jaki i do łóżeczka najmłodszej pociechy. Pościel jest wykończona atestowanym zamkiem, zapewnia więc spokojny i bezpieczny sen maluszka i rodziców.

Produkty Greno for Kids to produkty markowe, sprawdzone i przyjazne – dziecku i naturze.

informacja prasowa www.naszetekstylia.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)