Słynne mamy - Britney Spears

Ikona muzyki pop i mama dwóch chłopców - poznaj bliżej osobowość i życie Britney Spears!
Agata Bernaciak / 16.12.2013 15:02

Słynne mamy: sylwetka Britney Spears

Ta amerykańska piosenkarka jeszcze przed ukończeniem 30. roku życia została okrzyknięta królową muzyki pop, a jej płyty sprzedały się w milionowym nakładzie na całym świecie. Choć Britney od najmłodszych lat nie stroniła od skandali (hałas wokół tracenia dziewictwa przed ślubem, liczne imprezy zakrapiane alkoholem, późniejsza depresja i sądowne odebranie opieki nad dziećmi), dziś ułożyła swoje życie i doskonale radzi sobie z przeszłością.

Jej kariera rozpoczęła się od klubu Myszki Mickey, w którym to karierę rozpoczynał również Justin Timberlake (jej późniejszy partner) i Christina Aguilera. Piosenkarka po rozstaniu z Justinem związała się z tancerzem - Kevinem Federlinem, z którym ma dwóch synków Seana Prestona i Jaydena Jamesa. Małżeństwo nie przetrwało jednak długo - już na początku 2007 roku Britney Spears była po rozwodzie.

Choć Britney w międzyczasie leczyła się psychiatrycznie, a sąd odebrał jej opiekę nad dziećmi, dziś piosenkarka wyszła na prostą. Zasiada w jury amerykańskiej edycji programy X Factor i pracuje nad kolejnym - ósmym albumem studyjnym.

Zobacz, jak na przestrzeni lat Britney zmieniała swój wygląd i życie!