Przegląd najpopularniejszych prezentów ślubnych

Nie masz pomysłu, co kupić młodej parze w dniu jej święta? Zobacz pomysły na najlepsze upominki!

Przegląd ponadczasowych prezentów ślubnych

Wybierasz się na ślub i nie masz zielonego pojęcia, jaki prezent podarować parze młodej? Przede wszystkim pamiętaj, że prezent powinien być wspólny dla obojga małżonków - nie powinnaś go rozdzielać na ten dla kobiety, i ten dla mężczyzny. Dodatkowo możesz podpytać, czy coś jest  szczególnie potrzebne parze młodej, ale jeśli wolisz zrobić niespodziankę...

... przejrzyj naszą galerię! Specjalnie dla was przygotowałyśmy przegląd najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych prezentów ślubnych na każdą kieszeń. Z takich podarunków para młoda na pewno będzie zadowolona!

Dowiedz się więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/rok temu
Raport BIK to świetny prezent swiatowid.blox.pl/2010/10/Idealny-prezent-przedslubny.html
/rok temu
ja swojej siostrze i szwagrowi kupiłam namiot z prawdziwego zdarzenia. Oboje są podróżnikami i planują wycieczkę po europie i azji i nie zawsze bedzie gdzie spać. Dlatego postawiłam na kupno porządnego namiotu od Spokey, a nasza brat dokupił do tego jeszcze śpiwory, karimaty i plecaki trekkingowe;) wydaje mi się, że to był trafiony prezent bo cieszyli się jak dzieci :)
/rok temu
A co powiecie na taki prezencik na całe życie. Znajomi z Włoch pokazali nam co dostali od swoich dziadków. Zafundowali im badania genetyczne igenesis , które pokazują co można jeść, co nie jakie witaminy organizm przysfaja, od czego schudniesz, a od czego będziesz tyć, na jakie chorubska możesz liczyć w spadku po rodzicach. Rewelacja. Szkoda, że wesele mamy dawno za sobą , ale za 8 m-cy - 10 rocznica :)))
POKAŻ KOMENTARZE (6)