Prezenty na Dzień Kobiet 2021 - 15 pomysłów na prezent w różnych kategoriach cenowych

Najpopularniejszym prezentem na Dzień Kobiet są kwiaty, czekoladki i kosmetyki. Ale w naszym zestawieniu znajdziesz także mniej standardowe pomysły takie jak przepiśniki, filiżanki czy body z organicznej bawełny.
Małgorzata Machnicka / 15.02.2021 05:58

Prezent na Dzień Kobiet powinien być miłym drobiazgiem. Najpopularniejszym upominkiem są kwiaty - najczęściej cięte tulipany, róże i goździki. A może w tym roku zamiast tradycyjnych kwiatów, lepiej podarować żonie, dziewczynie albo mamie las w słoiku? Wygląda nowocześnie, a jednocześnie jest na tyle uniwersalny, że będzie pasował do każdego wnętrza.

Te i inne pomysły znajdziesz w naszej galerii. Sprawdź 15 najpiękniejszych prezentów na Dzień Kobiet. Ceny upominków zaczynają się od 39,90 złotych.

Co zamiast kwiatów na Dzień Kobiet?

Zaraz po kwiatach, najczęściej wybieranym przez mężczyzn prezentem są słodycze - pięknie zapakowane czekoladki, zawsze będą strzałem w 10. Ale doskonale sprawdzą się również zestawy kosmetyków, piękne gadżety do domu albo coś z nowości książkowych.

Kosmetyki, ale te naturalne

Trwa wielki boom na kosmetyki naturalne. I mamy nadzieję, że ten trend się utrzyma! Polskie marki zdecydowanie przodują w tej dziedzinie - kosmetyki mają nie tylko ekologiczne opakowania i piękny design, ale również rewelacyjne składy. 

Filiżanka, kubek, zaparzacz

Piękna porcelanowa filiżanka lub szalenie modny w tym sezonie kubek wykonany z kamionki to coś, co umila codzienne picie kawy czy herbaty. 

Szlafrok, piżama, body

Lniany szlafrok idealny na letnie miesiące, zwiewna, lekka piżama albo body z organicznej bawełny - idealny prezent dla ukochanej z okazji Dnia Kobiet.

Nowości książkowe

Książka to jeden z tych prezentów, który można podarować zawsze, na każdą okazję i każdemu, bez względu na wiek. Wybierz coś z nowości wydawniczych albo coś, co poszerzy zainteresowania obdarowywanej.

Więcej o Dniu Kobiet:
Życzenia na Dzień Kobiet - 18 pięknych propozycji
Dlaczego świętujemy Dzień Kobiet?