Ma 38 lat i jest już babcią. Wygląda jak siostra swoich córek!

Yarrellys Ruiz z Tampy na Florydzie ma 38 lat, a już jest… babcią. I to bardzo seksowną! Gdy wychodzi na miasto wraz ze swoimi córkami i wnuczkami, nikt nie potrafi wskazać, która z kobiet jest najstarsza. Czemu Yarellys zawdzięcza swój wygląd?
Magdalena Bury / 6 miesięcy temu
Kobieta ze swoimi córkami i wnuczką fot. dailymail.co.uk

Ludzie myślą, że jestem młodsza. Mówią, że mam ok. 20 lat i że moje wnuczki są moimi córkami!
- mówi 38-letnia babcia.

Młoda babcia

Nic więc dziwnego, że na kontach Yarellys na Instagramie i Facebooku codziennie pojawiają się nowe wiadomości z propozycjami randek. Ich nadawcami najczęściej są mężczyźni, którzy mogliby być jej synami! 38-latka nieustannie otrzymuje je od znajomych swoich córek - 23-letniej Sameshley i 21-letniej Latishki.

 


Fot: dailymail.co.uk (screen)

38-latka kocha bycie mamą. Ale nie zawsze tak było. Yarrellys zaszła w ciążę, gdy miała 16 lat. Bała się reakcji rodziców, więc poinformowała ich o tym w liście. Ten sam sposób wykorzystała 19 lat później jej córka Sameshley.

Ludzie mogą bardzo osądzać młode matki, zakładając, że ich życie potoczy się w określony sposób. Ja udowodniłam wszystkim, że urodzenie dziecka jako nastolatka nie zawsze jest złe. Skończyłam szkołę, miałam swoje mieszkanie, pracowałam w dwóch miejscach i poszłam do college’u
- dodaje Yarrellys.

Początkowy szok związany z ciążą nastoletniej córki minął bardzo szybko. 38-latka była zachwycona perspektywą zostania babcią. Nie mogła się doczekać nocnego karmienia i innych czynności związanych z przyjściem na świat dziecka.

Na początku tego roku 38-latka została babcią po raz drugi!

Moje córki są wspaniałymi matkami. Obie robią, co mogą, by dać swoim dzieciom to, co najlepsze
- dodaje babcia.

Yarrellys nie jest jednak babcią, którą znamy z bajek. Nie ma siwego koka i okularów na nosie. Jest za to makijażystką i fanką czerwonej szminki i makijażu „smokey-eyes”. Jaki jest sekret jej pięknej cery? Do codziennej pielęgnacji stosuje tylko olej kokosowy i tonik oczarowy.

Uwielbiam być babcią! Lubię dobrze wyglądać i wychodzić na miasto. Jedyną różnicą jest to, że mam 2 dodatkowe dzieci do kochania!
- dodaje 38-latka.

Zobacz także:Ma 47 lat i... dwoje wnucząt! Nie wiemy, czy bardziej się dziwić, że jest babcią, czy że tak wygląda...Założyłabyś na ślub suknię z 1962 roku? Ta dziewczyna tak zrobiła i nie żałuje!

Tagi: porady, babcia
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)