POLECAMY

Mama opublikowała w sieci szokujący film i trafiła za to do więzienia, a pracownicy socjalni odebrali jej dziecko

Młoda mama chciała tylko posprzątać mieszkanie. Nie podejrzewała, że to się skończy aresztowaniem i odebraniem dziecka.
Mama opublikowała w sieci szokujący film i trafiła za to do więzienia, a pracownicy socjalni odebrali jej dziecko fot. Fotolia

18-letnia mama z USA straciła prawa rodzicielskie i trafiła do więzienia po tym jak opublikowała na portalu społecznościowym szokujący film z udziałem swojego dziecka. Chciała posprzątać mieszkanie, ale dwulatek jej przeszkadzał. Wpadła wtedy na pomysł, który zaprowadził ją za kratki.

Skandal w polskim szpitalu! W książeczce zdrowia noworodka pojawił się wpis, że jest in vitro

Nie możesz posprzątać, bo dzieci biegają? Przyklej je do ściany! – komentuje w filmie mama dwulatka – Shayla Rudolph z USA.

Jak powiedziała, tak zrobiła. Na filmie widzimy, jak kobieta przykleja do ściany swoje małe dziecko przy pomocy taśmy. Jak tłumaczy, zrobiła to po to, żeby w spokoju posprzątać mieszkanie, a nie mogła tego zrobić, jak dwulatek jej przeszkadzał.

Po publikacji filmu na portalu społecznościowym młoda mama trafiła do aresztu, a dziecko odebrali jej pracownicy socjalni. Zapewne większość mam zastanawia się, jak można coś takiego zrobić swojemu dziecku i jeszcze to nagrać.

 

Ta mama uznała to za zabawne, ale dla dziecka z pewnością była to sytuacja, której nie rozumiało. A teraz, gdy jego mamie sąd odebrał prawa rodzicielskie, dziecko jest pośród obcych osób i zapewne strasznie to przeżywa. Miejmy nadzieję, że szybko trafi do dojrzałej i odpowiedzialnej rodziny, która da mu miłość i poczucie bezpieczeństwa.

Noworodki znalezione na balkonie urodziły się żywe. Jest podejrzenie dzieciobójstwa!

Źródło: CNN.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
moje dziecko jest niepełnosprawne i jeszcze nie chodzi...oddałabym wszystko żeby nie móc posprzatać mieszkania bo mój Szkrab mi przeszkadza
/rok temu
Udostępniajcie Rodacy dla naszego dobra i przyszłości naszych dzieci! film na youtube pt "Jerzy Zięba do Jarosława Kaczyńskiego "