Zachowaj wspomnienia z Kidla.pl

Dzięki tej aplikacji uchwycisz wszystkie niezapomniane chwile.
03.07.2015 09:00

Każdy z nas lubi przeglądać rodzinne fotografie, szczególnie te, na których jesteśmy dziećmi. Wracają do nas wtedy najpiękniejsze wspomnienia.

Kidla to nowa aplikacja, która pomaga rodzicom w zachowywaniu wspomnień z ich dziećmi oraz zapanowaniu nad olbrzymią ilością zdjęć jakie robią każdego dnia. Od teraz możemy tworzyć pamiętnik naszego dziecka, a wszystkie zdjęcia i filmy w tym zostaną ułożone w formie chronologicznie uporządkowanej osi czasu.

Większość naszych zdjęć znajduje się w kilku miejscach, w smartfonie, aparacie, kartach pamięci czy komputerze. Kidla umożliwia ich porządkowanie i bardzo łatwe dodawanie z wielu źródeł, nawet z Facebooka czy konta na dropboxie. Wszystkie pliki są następnie bezpiecznie przechowywane w chmurze, nad którą tylko my mamy pełną kontrolę.

Kidla pomaga też rodzicom w bezpiecznym dzieleniu się zdjęciami z najbliższymi. Używając Kidli, możemy zapraszać bliskie nam osoby do obserwowania pamiętnika naszego dziecka. Od teraz dziadkowie czy chrzestni już zawsze są na bieżąco. Mogą wspólnie z nami przezywać tak piękne chwile.

Dzięki Kidla możemy w bardzo łatwy sposób przenieść zgromadzone zdjęcia do drukowanego fotoalbumu. Kidla oferuje najprostsze na rynku narzędzie online do tworzenia fotoalbumu, dostępne nawet poprzez aplikację mobilną – tak więc album możemy zacząć tworzyć nawet podczas podróży pociągiem. Sam album w formacie 21x21cm, w najwyższej jakości wydruku i twardej, eleganckiej oprawie prezentuje się doskonale i z pewnością stanowi wspaniałą pamiątkę dla nas lub prezent dla najbliższych.

Kidla dostępna jest przez stronę www oraz aplikację na systemy Android i iOS. Polecamy ją każdemu rodzicowi, który pragnie na zawsze zachować najcenniejsze wspomnienia.

Polecamy również:

Tagi: zdjęcia
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)