POLECAMY

Sekrety piękna gwiazd

Agnieszka Rylik: Jestem w ciągłym biegu, ale dbam o czas dla siebie
Sekrety piękna gwiazd fot. Fotolia
Wciąż szuka nowych wyzwań – zarówno w życiu zawodowym, jak i odkrywając kolejne pasje. Energię do ich podejmowania, ale też nienaganną sylwetkę i urodę zawdzięcza przyzwyczajeniu do sportowej aktywności i umiejętności wypoczywania.
 
Piękny wygląd Agnieszka Rylik zawdzięcza umiejętnemu balansowi między aktywnością, a błogim relaksem. Najlepiej wypoczywa w rodzinnym Kołobrzegu, do którego wraca w każdej wolnej chwili. Od kilku lat jest też ambasadorką sieci Zdrojowa Hotels. W Marine Hotel***** oddaje się odprężającym zabiegom i rytuałom. Kołobrzeg i IneWellness słyną z niezwykłego naturalnego skarbu – borowiny zwanej również „czarnym złotem”. Ma właściwości sprzyjające regeneracji naskórka, łagodzące stany zapalne, ale też działa ujędrniająco i jest bardzo skuteczna w walce z cellulitem. Nic więc dziwnego, że aktywna i zbiegana Agnieszka Rylik chętnie decyduje się na tak wszechstronne rytuały piękna.
Agnieszka na co dzień umiejętnie podkreśla swoje naturalne piękno, a jej figura wzbudza zazdrość. Zdrową i sprężystą sylwetkę zawdzięcza aktywności fizycznej. Jako zawodowa sportsmenka przyzwyczajona jest do regularnych treningów. Biega, pływa, śmiało eksperymentuje z fitnessowymi nowinkami i przynajmniej raz w roku skacze ze spadochronem. Bardzo dużą wagę przykłada również do swojej diety. I nie, wcale się nie głodzi! Niemal na każdym kroku podkreśla, że jest hedonistką, uwielbia zabawę i dobre wino. Na jej talerzu królują warzywa, chude mięso, ryby i owoce morza czyli produkty, które nie tylko zapewniają świetną sylwetkę, ale też zdrowe i błyszczące włosy oraz gładką i promienną cerę. A w Kołobrzegu często można ją spotkać w Restauracji Lobster, która serwuje jej ulubione potrawy.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)