POLECAMY

Wybierz mleko dla malucha

Gdy mama kończy karmić piersią, musi zmierzyć się z pytaniem – jakie następne mleko będzie najlepsze dla mojego dziecka?
Wybierz mleko dla malucha fot. Serwis prasowy
Trudny wybór

Odstawienie dziecka od piersi nie jest zadaniem lekkim, łatwym i przyjemnym. Mama musi się wtedy zmierzyć z szeregiem pytań i wątpliwości. Bo jak przekonać bobasa do picia z butelki? Najtrudniejszym zadaniem jest jednak wybór odpowiedniego mleka modyfikowanego – takiego, które maluchowi posmakuje, nie wywoła niestrawności, w pełni zaspokoi apetyt i zapewni dziecku wszystko, co niezbędne do prawidłowego rozwoju.

Jak podjąć decyzję?

Zanim podasz maluchowi pierwszą porcję mleka modyfikowanego, warto skonsultować się z pediatrą. Lekarz doradzi, na co zwracać uwagę przy wyborze mieszanki i czy należy podawać dziecku preparaty uzupełniające. Najkorzystniej jeśli poza tego typu podpowiedziami skorzystasz również z opinii innych rodziców, którzy jako eksperci firmy Streetcom przetestowali dostępne na rynku rodzaje mleka modyfikowanego, przeznaczonego dla dzieci. Dzięki temu zapewnisz swojemu maluchowi najlepszy start w życie.

Smacznego!
Wybór mleka modyfikowanego to pierwsza ingerencja w jadłospis maluszka. Ale nie ostatnia! Pamiętaj, ze każda zmiana w życiu twojego dziecka jest tak samo emocjonująca dla niego, jak i dla ciebie. A jeśli chcesz dokonywać mądrych i świadomych wyborów, zostań ekspertem firmy Streetcom! Dzięki temu sprawdzisz jakość nowych produktów dla dzieci zanim zrobią to inni, a twoja pociecha rozsmakuje się w nowościach.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)