POLECAMY

Co podarować dziecku jako pamiątkę na lata?

Pomyśl o tym, co mogłoby najbardziej ucieszyć twoją pociechę.
Co podarować dziecku jako pamiątkę na lata? fot. Fotolia

Pewnie wciąż pamiętasz swoją ulubioną zabawkę z dzieciństwa. A może nadal masz ją gdzieś schowaną, bo darzysz ją tak dużym sentymentem? Pomyśl, by sprawić dziecku też coś takiego, co będzie jego pamiątką na długie lata. Bo przecież w sklepach jest teraz tysiące zabawek, a te najmodniejsze chcą mieć wszystkie dzieci. Może jednak warto zamiast pogonią za tym, co wszyscy, stworzyć dziecku coś naprawdę wyjątkowego? Zobacz nasze propozycje!

Pamiątki z dzieciństwa

Co powiesz na wyjątkowe gadżety z unikatowymi zdjęciami? Oto ciekawe pomysły:

  • FotoMaskotka

Jak sprawić, żeby ulubiony miś stał się jedyny w swoim rodzaju? Personalizując go fotką malucha z ekscytującego wydarzenia albo wspólnym zdjęciem mamy z dzieckiem, dzięki czemu maluch będzie miał poczucie, że ma mamę zawsze przy sobie.

  • FotoPuzzle

Układanie puzzli wykonanych z własnych zdjęć pozwolą za każdym razem odkrywać wspomnienia na nowo, a przy okazji dobrze się bawić! Ważne, by były dobrej jakości, dzięki czemu pozostaną w rodzinie na lata.

  • Magiczny FotoKubek

Dzięki takiemu kubkowi prosta czynność, jaką jest picie herbatki, stanie się niemałą frajdą dla dziecka. Nadrukowane zdjęcie pojawia się po napełnieniu kubka gorącym napojem. Czy to czary?

  • FotoKoszulka

Pozwól swojemu dziecku zabawić się w projektanta i stwórzcie wspólnie własny projekt koszulki! Dziecko z pewnością nie będzie chciało się jej pozbyć, nawet gdy będzie już o kilka numerów za mała!

  • Fotoksiążka

Które dziecko nie marzy o tym, by stać się bohaterem bajki? Dzięki stworzeniu własnej Fotoksiążki jest to możliwe! Aby rozwinąć wyobraźnię dziecka, możecie wspólnie stworzyć własną bajkę, z wykorzystaniem zdjęć i opisów z ważnego wydarzenia malucha. Dzieci uwielbiają przeglądać własne zdjęcia, a ułożone w formie bajki, którą mama przeczyta na dobranoc, pokochają jeszcze bardziej.

Sprawdź też nasze porady o wychowaniu:

Na podstawie materiałów prasowych empikfoto.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 lata temu
Ja bym dołożyła jeszcze odcisk rączki czy też nóżki niemowlaka :) Moim zdaniem będzie świetna pamiątka
/2 lata temu
Extra pomysły! książkę już zrobiłam... ale kubek i koszulka - z pewnością przetestuję:))))