POLECAMY

Odrzucenie od papierosów

Ostatnią miesiączkę miałam 14 marca. Potem sobie pofolgowaliśmy w moje dni płodne. Znaczy teoretycznie płodne, bo mam nieregularne miesiączki.
Odrzucenie od papierosów

Ostatnią miesiączkę miałam 14 marca. Potem sobie pofolgowaliśmy w moje dni płodne. Znaczy teoretycznie płodne, bo mam nieregularne miesiączki. A teraz powinnam dzisiaj albo jutro dostać miesiączkę, ale od kilku dni mam ciekawe objawy. Była i zgaga przez chwilę, potem miałam wzdęcie, huśtawki nastrojów (i myślałam, że to na miesiączkę, chociaż zazwyczaj nic takiego mi się nie działo przed). Teraz od dwóch dni boli mnie głowa i pobolewa podbrzusze, a dzisiaj zaczęło mnie odrzucać od papierosów (to znaczy wypalę całego, ale z niesmakiem, przewracającym się żołądkiem i odruchem wymiotnym na koniec). Mój organizm robi mi różne niespodzianki, ale ciekawa jestem, czy to może być mała fasolka.

Anna


Bardzo prawdopodobne, że jest pani w ciąży. A to odrzucenie od papierosów to bardzo dobra sprawa, bo jeśli to faktycznie ciąża, to lepiej niech maluch rozwija się w zdrowym środowisku, a nie w dymie tytoniowym. Proszę wykonać test ciążowy, najlepiej kilka dni po terminie spodziewanej miesiączki.

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/6 lat temu
18 majabylam u ginekologa powiedzial zeniejestemwciazy. odtamtejpory nie uprawialam sexu ale jak zapale papierose to mnie odrzuca. co to moze oznaczac
/7 lat temu
mam 18 lat spodziewana miesiaczke mialam miec pare dni temu mam strasznie nie regularna ale zastanawia mnie to ze od 2 dni odrzuca mnie od papierosow i jak wypale od razu mam odruchy wymiotne w dodatku miewam dziwne bole pod brzusza jak bym miala dostac miesiaczke ale ona sie nie pojawia czy cos jest ze mna nie tak
/8 lat temu
mnie tez odrzyciło od papierosów. test robiłam 2 dni przed spodziewanym okresem i pokazał brak ciązy. wiem jak ktos odpisze to napisze, zebym powtórzyła test jak nie bedzie okresu, ale takie rzeczy każda normalna kobieta wie:)