Prezent na Dzień Nauczyciela

14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Szukasz pomysłu na prezent dla nauczyciela? Zobacz nasze propozycje!

14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Szukasz pomysłu na prezent dla nauczyciela? Zobacz nasze propozycje!

Prezent na Dzień Nauczyciela

Kolaż: Polki.pl, Fot. Fotolia, Zarahome.net (płyta), crazyshop.pl (torba), tchibo.pl (kubek)

Drobny prezent dla nauczyciela z okazji Dnia Edukacji Narodowej to miły gest, który wyraża wdzięczność i sympatię ucznia. Jeśli w tym dniu chcecie sprawić przyjemność swojemu belfrowi, możecie tradycyjnie wręczyć mu kwiatka lub czekoladki, albo też spróbować podarować coś oryginalniejszego, co na dłużej pozostanie w jego pamięci. Może to być na przykład personalizowany gadżet, dobra książka z wypisanymi życzeniami lub własnoręcznie przygotowany upominek.

Top 5 prezentów, które kupisz w sklepie:

  1. 1. Kubek termiczny (nauczyciele piją sporo kawy i herbaty - dla tych wyjątkowo nerwowych dodatkowo można dorzucić opakowanie melisy ;)
  2. 2. Dobra książka – najlepiej nowość wydawniczą (będziemy mieć większą pewność, że takiej jeszcze nie przeczytał);
  3. 3. Płyta z muzyką typu chill out (ukoi skołatane nerwy po ciężkim dniu pracy);
  4. 4. Gruby ozdobny notatnik lub zestaw oryginalnych kolorowych długopisów (prezent praktyczny, który zawsze będzie w użyciu);
  5. 5. Nietuzinkowy wazon na kwiaty (będzie miał do czego powsadzać te wszystkie bukiety, które dostanie).

Top 5 prezentów, które dziecko zrobi samodzielnie:

  1. 1. Laurka z wizerunkiem nauczyciela (można ją włożyć w zwykłą ramkę na zdjęcia, wówczas belfer dostanie swój autoportret);
  2. 2. Wazon z puszki i kredek (pustą puszkę obłóż kredkami, ściśnij gumką recepturką, aby równo je ułożyć, a potem obwiąż całość ozdobną wstążką - patrz zdjęcie, prawy dolny róg);
  3. 3. Muffinki lub ciastka upieczone z rodzicem (najlepiej jeśli zostaną włożone do metalowej, ozdobnej puszki);
  4. 4. Bukiet z jesiennych liści przewiązany ozdobną wstążką;
  5. 5. Samodzielnie ułożony wierszyk lub zaśpiewana piosenka.

Jeśli nauczyciel dostanie któryś z prezentów, na pewno wywoła on szczery uśmiech na jego twarzy!

To może cię zainteresować:

5 pomysłów na laurkę

Bukiet z jesiennych liści

Kolorowe muffinki dla najmłodszych

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/13.10.2016 14:51
u mojego syna w gimnazjum kupili gwiazde w kingdom of universe. dostali certyfikat, akt wlasnosci, kodesk wszechswiata i formularz przeniesienia praw, generalnie super oryginalny fant ktory moze zawisnac w szkolnej klasie. bardzo pomyslowo przyznacie ci?
/10.06.2016 10:27
Wyżej wymienione pomysły są jak najbardziej na miejscu. Aczkolwiek do tych propozycji dołączyłabym (i to bardziej na prezent na koniec roku) foto książkę. Zauważcie, że kiedyś były popularne albumy. Teraz fotoksiążka spełnia tą rolę. I nie musi ona kosztować dużo, a czasem nawet mniej niż bukiet kwiatów. Kwiaty zwiędną, a pamiątka ze zdjęciami pozostaje na lata. Np. tu pixbook.pl/schoolbook foto książka kosztuje niewiele.
/10.03.2016 22:42
Dzień nauczyciela to duży problem dla rodziców. Co wybrać dla tego najlepszego . Czy bukiet kwiatów ,czy może jakąś biżuterię ? Tylko jak to zrobić bytrafić w gusta na Preply