Zabawki na wakacje

W tegoroczny Dzień Dziecka podaruj maluchowi zabawki, dzięki którym wakacyjne podróżowanie będzie nie lada przeżyciem!
/ 30.05.2012 15:52

Prezent na Dzień Dziecka wstępem do wakacyjnych podróży

Już 1 czerwca wielkie święto, od dawna wyczekiwane przez najmłodszych. Wielu rodziców staje przed dylematem wyboru właściwego prezentu na Dzień Dziecka. Przecież ono ma już wszystko! Eksperci ze Smyka proponują, by zawęzić obszar poszukiwań i zamiast kolejnej gry komputerowej pomyśleć o zabawkach na nadchodzące wakacje.

Pociąg, samolot, samochód – czyli wyruszamy!

Wielu rodzicom wydaje się, że podróż sama w sobie powinna być dla dziecka atrakcyjna. Trzeba jednak pamiętać, że monotonia obrazów zmieniających się za oknem samochodu, czy samolotu weźmie w końcu górę nad ich walorem pobudzania ciekawości u najmłodszych. Dlatego też, aby uniknąć słynnego „Mamoo! Nuuudzimisię”, jeszcze przed dotarciem do wakacyjnych kurortów, zabierzmy w drogę kilka niezbędników.

Zaplanuj prezent

Przypadający pierwszego dnia czerwca Dzień Dziecka to świetna okazja, by sprezentować najmłodszym zestaw letnich upominków. Warto jednak pamiętać, że zarówno zakup wakacyjnych zabawek, jak ich wykorzystanie, powinniśmy dobrze zaplanować i przemyśleć. Przede wszystkim zaś, tak przed, jak i w trakcie całego wakacyjnego pobytu starajmy się nie zapominać, że urlop powinien być rodzinnym, wspólnie spędzonym czasem – i przede wszystkim pod tym właśnie kątem warto wybierać wakacyjne zabawki dla naszego dziecka.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (20)
/03.10.2012 22:01
To racja, zresztą moje dzieci bardzo się cieszą, kiedy razem z mężem możemy poświęcić trochę czasu na wspólną zabawę. Tak jak teraz np. z Nerfami.
/30.09.2012 17:37
Mnie cieszy, że wspólnie bawiąc się z dziećmi wzmacniamy dodatkowo więź co jest bardzo ważne w wychowaniu naszych pociech. Obecnie przy pogoni za pieniądzem często zapominamy o rzeczach ważnych.
/29.09.2012 23:54
Moje dzieci mają akurat na dyski i strzałki ale bez rzepów i są bardzo zadowolone, zresztą wszyscy mamy frajdę, bo z mężem często dołączamy do wspólnej zabawy :)
POKAŻ KOMENTARZE (17)