POLECAMY

Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z krainy Oz

Najsławniejszy duet kot-mysz powraca w klasycznej opowieści wszech czasów
Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z krainy Oz fot. Galapagos Films
Tom i Jerry powracają
Nowy, pełnometrażowy film z Tom i Jerry! Piękna animacja, wspaniały polski dubbing. Daj się porwać zabawie, która przeniesie Cię do magicznej krainy! Na DVD już od 16 września!

Gdzieś ponad tęczą znajduje się Kraina Oz. Prowadzi do niej wyłożona żółtą cegłą droga – idealna trasa kolejnego pościgu Toma za Jerry! W wyniku niezwykłego splotu wydarzeń bohaterowie przenoszą się do miejsca pełnego magii! Poznają tam rozśpiewaną Dorotkę i wyruszają z nią na spotkanie ze wspaniałym Czarnoksiężnikiem. Biorą także udział w przygodach pieska Toto, Stracha na Wróble, Drwala oraz Tchórzliwego Lwa. Czy, zachwyceni dobrą zabawą i wesołymi piosenkami, zechcą powrócić do domu?

Niezniechęcony ciągłymi porażkami Tom od lat poluje na Jerry’ego. Czasami jednak, nawet kot i mysz muszą połączyć siły i zmierzyć się ze wspólnym wrogiem! Czy uda im się pokonać latające małpy i wygrać pojedynek ze Złą Czarownicą ze Wschodu? A jeśli tak, czy uda im się powrócić do rodzinnego Kansas? Ostatecznie - wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!

Wydanie DVD:
1-płytowe wydanie to 57 minut zabawy z ulubionymi bohaterami. Materiał filmowy został zrealizowany w polskiej wersji językowej. Na płycie znajdują się także dodatki specjalne (z polskimi napisami):
Tom i Jerry & Czarnoksiężnik z krainy Oz w klasycznym stylu: zobacz zupełnie nową pełnometrażową wersję filmu!
Tom i Jerry i tajniki Oz: naucz się jak działa balon, jak wywołać tornado w butelce i wielu innych ciekawych rzeczy, które możesz wykonać z całą rodziną!Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z krainy Oz, Dystrybucja: Galapagos Films, Premiera: 16 września 2011
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)