"Scooby-Doo i drużyna gwiazd" na DVD!!!

Takich igrzysk jeszcze nie było! Walki sumo. Wspinaczka na Big Bena i sławną wieżę Eiffla. Deskorolkowe polo. Rzut bumerangiem. Skok w dal w rakietkach śnieżnych. Najsławniejszy psi detektyw świata wraz z przyjaciółmi wyrusza w olimpijski pojedynek dookoła świata!
/ 26.04.2010 13:47
Takich igrzysk jeszcze nie było! Walki sumo. Wspinaczka na Big Bena i sławną wieżę Eiffla. Deskorolkowe polo. Rzut bumerangiem. Skok w dal w rakietkach śnieżnych. Najsławniejszy psi detektyw świata wraz z przyjaciółmi wyrusza w olimpijski pojedynek dookoła świata!

Brązowy dog niemiecki, rozpoznawalny na całym świecie jako Scooby-Doo, przeżywa kolejną niesamowitą przygodę! Tym razem jednak nikt nie naje się strachu. Do głowy uderza adrenalina!

Pupil Williama Hanny i Josepha Barbera – stworzony w ich studiu w latach 60tych i wprawiony w ruch przez animatorów z Warner Brothers – bierze udział w jedynych w swoim rodzaju igrzyskach.

Zawodnicy to postacie z kultowych kreskówek studia Warner: m.in. Kapitana Grotmana i Aniołkolatków, Dynamoutt, Pies na medal (przygody psiego odpowiednika Batmana) czy Quick Draw McGraw – historii o szalonym koniu na Dzikim Zachodzie.W olimpiadzie startują trzy drużyny: Scooby- Doo, Misia Yogie i Łotrów Spod Ciemnej Gwiazdy. Zespoły rywalizują w niezwykłych kategoriach, z których każda rozgrywa się w innej części globu czy nawet galaktyki (w ostatnim odcinku bohaterowie wyruszają na księżyc!). Teamy odwiedzają górzystą Szkocję i gorącą Saharę, szwajcarskie Alpy i kraj kwitnącej wiśni, słoneczne Acapulco i deszczowy Londyn. W Paryżu olimpijczycy rywalizują o złoto wspinając się na wieżę Eiffla, w Australii sprawdzają do kogo wróci wyrzucony bumerang, a w Indiach organizują polowanie na tygrysy. Zespoły walczą także z dzielącymi ich poglądami. Pierwsze dwie drużyny składają się z pozytywnych bohaterów, którzy świecą przykładem uczciwości sportowej i wielokrotnie pomagają sobie w trudnych sytuacjach. Trzecia z drużyn zawsze oszukuje.

Każdy epizod przypomina żywą transmisję z olimpiady – komentatorzy Snagglepus (The Yogi Bear Show) i Mildew Wolf noszą żółte marynarki zupełni jak kiedyś dziennikarze sportowi stacji ABC. Występują także niezależni sędziowie – np. Fred Flintston i Barney Rubble!

Pierwotnie, w 1977 roku w USA wyemitowano 16 odcinków serii Laff-A-Lympics. Cieszący się popularnością serial animowany doczekał się kontynuacji – rok później, pod tytułem Laff-A-Lympics: Drużyna gwiazd powstało kolejne osiem odcinków.

O wydaniu DVD

W 20 lat po oryginalnej premierze w porannym paśmie sobotnim stacji ABC 9 kwietnia Drużyna Gwiazd startuje w Polsce na DVD! Część pierwsza zawiera 4 zabawne odcinki:
  • Szwajcarskie trasy i japońskie zapasy
  • Acapulco pełne słońca i Anglia we mgle tonąca
  • Pustynie Sahary i szkockie puchary
  • Florydy morskie piaski i chińskie wynalazki
W kolejnych częściach Drużyna Gwiazd odwiedza Rosję – na Syberii organizuje wyścig, następnie tanecznym krokiem przemierza Moskwę. Jest też w Nowym Jorku, na Karaibach i Riwierze Francuskiej, w Waszyngtonie i Warszawie! Trzeba przetrwać wyścig na grzbiecie chińskiego smoka i uratować syrenę morską! Która z drużyn uzyska najwięcej punktów i zdobędzie złoty medal? Kto zostanie zdyskwalifikowany za oszustwa i niesportowe zachowanie?

Aby dowiedzieć się, która drużyna wygra olimpiadę
oglądaj każdą transmisję!

Druga część Scooby-Doo: Drużyna Gwiazd już 28 sierpnia!

Czy wiesz, że...

W 1978 roku grupa Marvel Comics wydała serię komiksów książkowych opartych na serii All Star: Laff-A-Lympics. Wydano 13 numerów!


Galapagos