Prezenty dla dzieciaków

Jeśli myślisz o czymś innym niż tylko zabawce dla swojego malucha to zajrzyj co kulturalnego podpowiada Mikołaj w tym roku.

/ 15.12.2009 14:44 POWRÓT DO ARTYKUŁU

"Happy wkręt 2"

Kontynuacja pokręconych losów mieszkańców krainy bajek, znanych z kinowego hitu „Happy wkręt”. Po raz kolejny asystenci czarodzieja, Munk i Mambo zawodzą na całej linii, równowaga miedzy dobrem i złem pozostaje w sferze planów, a nadzieję na obowiązkowy w tym świecie happy end diabli biorą. Kłopot sprawia przede wszystkim Królewna Śnieżka. Ta zbuntowana nastolatka, bardziej przypominająca rozkapryszona Paris Hilton niż królewnę, przedkłada imprezowanie z kumpelami, czyli Czerwonym Kapturkiem i Złotowłosą nad inne przypisane jej postaci nudne zajęcia, takie jak pomaganie wieśniakom. Jednak wkrótce los postawi na jej drodze nie lada wyzwanie. Bardzo zła, próżna i pozbawiona skrupułów kobieta postanowi wyjść za ojca Śnieżki i przejąć władzę w królestwie...

"Happy wkręt 2", Wydawca DVD: Monolith Films, Cena ok. 26 zł.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/18.12.2009 11:00
Myślę, że takim fajnym prezentem może być któraś z książeczek wydanych przez Naszą Księgarnię - o przygodach Mikołajka :) A jeszcze lepiej wszystkie pięć książeczek ;)