Jak rozwijać pasje dziecka?

Zastanawiasz się, jak pomóc dziecku w rozwoju jego pasji? Jest na to kilka prostych sposobów... grunt to pozytywne nastawienie!
Agata Bernaciak / 10.10.2014 14:52

Jak rozwijać pasje dziecka?

Malowanie, nauka języków obcych czy jazda konna - dziecko swoich pasji może mieć naprawdę wiele. Chcesz, aby rozwijało je efektywnie, a jego zapał nie był słomiany? Zobacz podpowiedzi, jak tego dokonać!

Film został nakręcony we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną Spektrum

Jolanta Kowalczyk - psycholog z trzynastoletnim doświadczeniem w pracy, oligofrenopedagog, specjalista wczesnej interwencji. Zajmuję się diagnostyką dzieci i młodzieży, w tym dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym oraz niepełnosprawnych. Diagnozuję poziom rozwoju intelektualnego, emocjonalnego, społecznego, dojrzałości do podjęcia nauki w szkole, przyczyny niepowodzeń w nauce na każdym etapie edukacyjnym ucznia.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/14.11.2016 09:43
Mój Olek od drugiego roku zycia zaczał interesować się muzyką. Bawił się tylko zabawkami muzycznymi, później zaczęło się śpiewanie i zażyczył sobie keyboard. Teraz zapisałam go do muzofili i wiem, że był to strzał w dziesiątkę. Wymagają bardzo dużo, ale moje dziecko już ma parę wygranych w konkursach. Najważniejsze, że mimo ciężkiej pracy, dalej kocha muzykę.
/28.10.2016 15:02
Ja zapisalam moja Amelke do szkoly muzycznej bo od malenkosci wykazywala sluch muzyczny. Wysoki poziom i profesjonalizm nauczycieli swiadczy o jakosci tej szkoly. Amelia uczy sie zdrowej samodyscypliny i jest zachwycona gra na fortepianie. Widze jak sie rozwija jej kreatywnosc, jak dobrze potrafi byc zorganizowana dzieki tym zajeciom. Ta szkola to byl strzal w 10!