Pamiętacie to zdjęcie? Jak dziś wygląda chłopiec uratowany przez duńską wolontariuszkę?

Tą historią przed kilkunastoma miesiącami żył cały świat. Co dzisiaj dzieje się z chłopcem, którego widzicie na zdjęciu? Trudno uwierzyć, jak wiele krzywdy w jego życiu wyrządziła najbliższa rodzina i jednocześnie jak wiele zdziałała jedna osoba, która poświęciła mu uwagę i swój czas. Zobaczcie!
Agata Bernaciak / 10 miesięcy temu

Ten dwuletni chłopiec kilka miesięcy żył sam na ulicy w Nigerii - był odwodniony i niedożywiony. Został porzucony przez rodziców, bo został uznany za „czarownika”.

Chłopiec, którego uratowała wolontariuszka z Danii

Wolontariuszka z Danii Anja Ringgren Lovén w 2016 r. podczas afrykańskiej misji spotkała chłopca i postanowiła się nim zaopiekować.

Dzieckiem natychmiast zajęli się lekarzem, a wolontariuszka postanowiła dać mu na imię Hope, czyli „nadzieja". Anja dziś przyznaje, że ta misja zmieniła jej życie...

Hope przez długie miesiące dochodził do pełni sił. Jesteście ciekawe, jak dzisiaj wygląda jego życie? W filmie możecie zobaczyć aktualne zdjęcia chłopca - wygląda na bardzo szczęśliwego! To dowód na to, jak wiele w życiu jednej osoby może zmienić druga - wystarczy zaangażowanie i miłość, która wyzwala z wszelkich opresji!

Polecamy!

Nie uwierzycie, ale ta kobieta przyjęła… swój własny poród, który odbył się za pomocą cesarskiego cięcia! Jak to się stało?

Telewizja produkuje show o śmiertelnie chorych młodych ludziach. Przesadny ekshibicjonizm czy misja społeczna?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)