POLECAMY

OKT kids wkracza do Internetu!

OKT kids wkracza do Internetu. Zobacz!
OKT kids wkracza do Internetu! fot. Fotolia
Marka OKT kids wkroczyła do Internetu! Odsłona nowej strony nastąpiła we już we wrześniu pod adresem www.okt-kids.pl. Szata graficzna jest silnie powiązana z założeniami marki, kreując kolorowy i sympatyczny świat OKT kids! Wprowadzono wiele usprawnień dla użytkowników, jak również moc nowych atrakcji zarówna dla Rodziców jak i ich Pociech!

Nowa odsłona strony internetowej przede wszystkim w atrakcyjny sposób przedstawia bogatą ofertę produktową firmy – dostępne są nowe opcje przeglądania, dzięki czemu  wyszukiwanie produktów staje się prostsze! Rodzic może odnaleźć go według oferty katalogowej (nocników, nakładek sedesowych, czy wanienek), grupy wiekowej, a także linii produktowej, jak np. Hippo, czy Samoloty (Planes).


To nie tylko baza informacji o produktach, ale również źródło cennej wiedzy dotyczącej pielęgnacji i rozwoju dziecka. W Kąciku Rodzica znajdziemy wiele pomysłów na zabawy rozwojowe dla dziecka, jak i Niezbędnik Rodzica z praktycznymi listami ułatwiającymi skompletowanie wyprawki dla dziecka, czy zorganizowanie pierwszej podróży czy też wyjścia na basen.

Nowy serwis uprzyjemni także czas Maluchom. Znaleźć tam można bowiem Kącik Malucha, w którym czeka na Malca wirtualna zabawa - kolorowanki, gry, a już wkrótce także ciekawe konkursy! Kolejnym krokiem OKT kids w Internecie będzie uczestnictwo w społecznościach internetowych, jak i portalach o tematyce dziecięcej.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)