POLECAMY

"M jak miłość" odcinki 523-525

Asia dostaje zaproszenie do udziału w programie "Szansa na sukces".
"M jak miłość" odcinki 523-525

Poniedziałek (08.10.), godz. 20.00 oraz wtorek (09.10.), godz. 15.40, "M jak miłość" (odc. 523), Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, 45 min., TVP 2:
Simona umawia się z Michałem na kolejne spotkanie. Asia opowiada Kindze i Madzi o swojej relacji z Bogusiem. Olga urządza przyjaciółkom z Deszczowej zajęcia z aerobiku. Madzia zbiera się na odwagę i wyznaje Pawłowi miłość. Radosz prosi Marię, by nie zamykała się przed nowym uczuciem i dała mu szansę. Zduńska i Rogowski spotykają się z Bożeną, szefową sieci aptek. Po kontroli recept na leki psychotropowe i narkotyki lekarz może mieć kłopoty. Dorota oferuje Arturowi pomoc w przejrzeniu dokumentacji.


Wtorek (09.10.), godz. 20.00 oraz środa (10.10.), godz. 15.35 , "M jak miłość" (odc. 524), Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, 45 min., TVP 2:
Łukasz wyznaje Heniowi, że grozi mu jedynka z matematyki na koniec roku. Wujek załatwia mu korepetycje. Rafał zwierza się Marcie ze swoich problemów ze znalezieniem pracy. Piotrek i Kinga zdają ostatnie egzaminy. Zduński odwiedza Madzię na Deszczowej. Ostatecznie odrzuca jej miłość. Sylwia prosi Pawła, żeby pojechał z nią na wesele kuzynki. Asia dostaje zaproszenie do udziału w programie "Szansa na sukces". Leszczyński zawiera z Julką układ: zapewni jej finansowe zabezpieczenie, jeśli dziewczyna podejmie przerwaną naukę. Filarska odrzuca ofertę pracy od byłego męża.


Środa (10.10.), godz. 20.00, "M jak miłość" (odc. 525), Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, 45 min., TVP 2:
Iza odchodzi z firmy Ediego. Małgosia proponuje jej wspólną pracę. Mochnacki znowu napada na Małgosię, tym razem w jej domu. Dziewczyna postanawia zdobyć pozwolenie na broń. Adama niepokoi fakt, że Julka zaczyna interesować się studiami na prawie. Pyta matkę, czy wie coś na temat finansowych planów ojca wobec dziewczyny. W efekcie Leszczyńska urządza Honoracie awanturę. Do Grabiny przyjeżdżają Maria i Marta z dziećmi. Mariusz przywozi też Jolkę na weekend. Proponuje jej, aby została na wsi na dłużej i zatrzymała się u niego. Grażyna ponownie zaczyna pracę w przetwórni.


W tym tygodniu zobacz też powtórki odcinków:


Poniedziałek (08.10.), godz. 08.05, "M jak miłość" (odc. 26), Reż. Maciej Dejczer, Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, 44 min., TVP 2:
Maria nie potrafi wybaczyć rodzicom, że okłamywali ją przez tyle lat. Zastanawia się, czy powinna spotkać się z Łagodą przed jego wyjazdem. Marta i Małgorzata próbują pomóc siostrze odnaleźć się w nowej sytuacji. Barbara spotyka się z Łagodą i informuje go, że Maria wie o wszystkim. Zenon waha się, czy odłożyć wyjazd i porozmawiać z córką.


Wtorek (09.10.), godz. 08.00, "M jak miłość" (odc. 27), Reż. Maciej Dejczer, Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, 49 mi., TVP 2:
W szpitalu trwa akcja ratowania życia przedwcześnie urodzonej córeczki Marii. Marta cały czas jest z siostrą. Jacek, który opiekuje się Łukaszem, musi wyjść do pracy i zostawia go pod opieką sąsiadki. Wówczas do rąk chłopca trafia gazeta z artykułem o jego ojcu. Janek proponuje Hance wspólne zamieszkanie.


Środa (10.10.), godz. 08.00, "M jak miłość" (odc. 28), Reż. Maciej Dejczer, Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, 47 min., TVP 2:
Policja wciąż poszukuje Łukasza. Zrozpaczona Marta zastanawia się, co było przyczyną ucieczki synka. Maria jest kompletnie załamana po stracie córeczki. Lucjan postanawia oddać Hance swój ukochany sad, ale pod warunkiem, że nigdy więcej nie zbliży się do jego rodziny. Tymczasem dziewczyna bardzo źle się czuje.


Czwartek (11.10.). godz. 08.05, "M jak miłość" (odc. 29), Reż. Maciej Dejczer, Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, 47 min., TVP 2:
Marta postanawia wyjaśnić Łukaszowi, dlaczego go okłamywała. Życie chłopca ulegnie gwałtownej zmianie, gdyż Norbert chce ustalić zasady kontaktowania się z synem. Tymczasem Hanka, która jest w ciąży, pragnie ukryć przed Mostowiakami swój stan.


Piątek (12.10.), godz. 08.05, "M jak miłość" (odc. 30), Reż. Natalia Koryncka-Gruz, Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, 43 min., TVP 2:
Jacek i Marta są zmartwieni zmianami, jakie zaszły w zachowaniu Łukasza. Chłopiec zamknął się w sobie, a wobec Jacka zachowuje wyraźny dystans. Tymczasem Konrad Badecki zaprasza Małgorzatę do swojej firmy i oferuje jej znakomite warunki pracy. Dziewczyna jest speszona, jednak propozycja Badeckiego wydaje się być dla niej darem losu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)