POLECAMY

"M jak miłość" odcinki 499-522

Krótkie streszczenia kolejnych odcinków seriali. Co wydarzy się u rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół w tym tygodniu?
"M jak miłość" odcinki 499-522


Sobota (29.09.), godz. 18.30, "M jak miłość" (odc. 499), Reż. Waldemar Szarek, Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, 45 min., TV Polonia:

Marek trafia do szpitala. Policja nie może ustalić tożsamości pacjenta, ponieważ nie ma on przy sobie dokumentów. Tymczasem ochroniarze Petera zatapiają auto Mostowiaka w gliniance. Rodzina Marka zastanawia się, czy za jego zniknięcie nie odpowiada Grażyna. Hanka dzwoni do niedawnej rywalki, ale ta twierdzi, że o niczym nie wie. Grażyna ostrzega Petera, że nie daruje mu, jeśli coś zrobił Mostowiakowi. Dochodzi do kolejnej kłótni między Marią a doktorem Rogowskim. Zduńska zgadza się ponownie spotkać z Aleksandrem.


Niedziela (30.09.), godz. 18.30, "M jak miłość" (odc. 500), Reż. Waldemar Szarek, Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, 45 min., TV Polonia:
Filarska zapewnia córkę, że nie związała się z żadnym mężczyzną. Kinga nie daje się jednak przekonać. Staszek zauważa, że Cholakowa zaczyna o siebie bardziej dbać. Domyśla się, że za tą przemianą stoi jakiś mężczyzna. Renia kłóci się z Rogowskim. Zapowiada, że odejdzie z pracy, jeśli lekarz jej nie przeprosi. Mostowiakowie zgłaszają zaginięcie Marka na policji. Grażyna mówi Hance, że za zniknięcie jej męża może odpowiadać Peter. Tymczasem właściciel przetwórni niszczy dokumenty i wyjeżdża.


Poniedziałek (01.10.), godz. 21.05, "M jak miłość" (odc. 521), Reż. Natalia Koryncka-Gruz, Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, 43 min., TVP 2:
Simona namawia Michała, by pomógł Lucjanowi w gospodarstwie. Mostowiak od razu dogaduje się z chłopakiem, ale udaje, że jest zły za to, że Simona i Barbara załatwiły wszystko za jego plecami i wysyła obie do rozrzucania obornika. Małgosia dowiaduje się, że omal nie padła ofiarą seryjnego gwałciciela. Powoli dochodzi do siebie pod opieką Izy i Marty. Odwiedza ją też Tomek, taksówkarz, który pomógł jej po napadzie. Asia ma wielką tremę przed eliminacjami do "Szansy na sukces". W trudnych chwilach wspierają ją przyjaciele z Deszczowej. Kuba przygotowuje kolację, na której ma zjawić się Olga z synkiem.


Wtorek (02.10.), godz. 20.00, "M jak miłość" (odc. 522), Reż. Natalia Koryncka-Gruz, Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, 44 min., TVP 2:
Marek wraca do Grabiny, nie jest jednak w najlepszej formie. Simona podpowiada Hance, w jaki sposób może pomóc mężowi. Filarska bezskutecznie szuka pracy. Były mąż proponuje, że zatrudni ją w swojej firmie. Paweł i Madzia namawiają Małgosię, by zajęła się ogrodem pani Marszałek. Rogowski dowiaduje się od znajomej właścicielki sieci aptek, że ostatnio realizowała sporo recept na środki psychotropowe, które jakoby on wypisał. Maria bierze miesiąc urlopu, aby zaopiekować się rodzicami podczas nieobecności Hanki i Marka. Leszek opowiada Staszkowi i Cholakowej o odwiedzinach u Ewy. Twierdzi, że jego była żona jest nieszczęśliwa w Anglii.


Jesteś fanką "M jak miłość"? Oglądasz też stare odcinki serialu? W tym tygodniu zobacz też koniecznie:


Piątek (28.09.), godz. 08.05, "M jak miłość" (odc. 20), Reż. Natalia Koryncka-Gruz, Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, 43 min., TVP 2:
Marta i Jacek są ze sobą coraz bardziej szczęśliwi. Jackowi wydaje się, że jego kłopoty finansowe dobiegły końca. Musi jednak wytłumaczyć ukochanej nagły przypływ gotówki. Tymczasem matka Krzysztofa wymaga opieki. Zduńscy powoli oswajają się z myślą o przyjęciu jej pod swój dach.


Poniedziałek (01.10.), godz. 08.10, "M jak miłość" (odc. 21), Reż. Natalia Koryncka-Gruz, Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, 41 min., TVP 2:
Małgorzata szczerze rozmawia z matką o przeszłości Barbary. Dowiaduje się, że mama była niegdyś związana z Zenonem Łagodą. Dziewczyna, która zamierza studiować w Warszawie, zastanawia się, czy rozstanie nie zaszkodzi jej związkowi z Michałem. Hanka coraz gorzej traktuje Marka. Chłopak bezskutecznie usiłuje polepszyć atmosferę między nimi, w końcu decyduje się wyjawić matce skrywaną do tej pory tajemnicę.


Wtorek (02.10.), godz. 08.05, "M jak miłość" (odc. 22), Reż. Natalia Koryncka-Gruz, Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, 43 min., TVP 2:
Hanka wraca do domu nad ranem. Nie domyśla się, że Mostowiakowie wiedzą już o jej ślubie z Markiem. Jacek składa Marcie propozycję wspólnego zamieszkania. Spotkany w sądzie Norbert informuje ją, że prasa coraz wnikliwiej zaczyna interesować się jego życiem osobistym.


Środa (03.10.), godz. 08.05, "M jak miłość" (odc. 23), Reż. Maciej Dejczer, Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, 44 min., TVP 2:
Lekarz, który opiekuje się panią Zduńską, sugeruje Krzysztofowi, by zabrał matkę do domu. Lucjan odwiedza Marię w dniu jej imienin i dowiaduje się o jej spotkaniu z Zenonem Łagodą. Po raz kolejny postanawia z nim poważnie porozmawiać.


Czwartek (04.10.), godz. 08.10, "M jak miłość" (odc. 24), Reż. Maciej Dejczer, Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, 42 min., TVP 2:
Zenon Łagoda ostatecznie postanawia wyjechać do Stanów. Przekazuje Michałowi obowiązki związane z przetwórnią. Przed wyjazdem pragnie jeszcze tylko ostrzec Mostowiaków przed Hanką. Wyjawia prawdę o krętactwach dziewczyny. Marek jest zdruzgotany, chciałby wierzyć żonie, ale wie, do czego jest zdolna. Tymczasem Zduńscy zastanawiają się, czy kolia dostarczona przez posłańca jest prawdziwa, a jeśli tak - to ile jest warta.


Piątek (05.10.), godz. 08.05, "M jak miłość" (odc. 25), Reż. Maciej Dejczer, Wyk. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, 44 min., TVP 2:
Marek każe Hance wyprowadzić się z domu. Mostowiakom jest bardzo przykro, że zostali oszukani przez dziewczynę, którą traktowali jak własną córkę. Zwłaszcza Barbara czuje się rozżalona. Po nocy spędzonej u Jolki, Hanka orientuje się, że u Mostowiaków został jej pamiętnik. Postanawia go odzyskać. Tymczasem Maria odwiedza w szpitalu teściową, z którą od lat nie utrzymywała kontaktu. Nowa sytuacja sprawia, że kobiety godzą się. Maria jest zdania, że matka Krzysztofa, wymagająca teraz stałej opieki, powinna u nich zamieszkać.
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)