Książki dla dzieci do 30 zł na Mikołajki

Podpowiadamy, co warto podarować dziecku. 6 grudnia już niebawem!
Milena Oszczepalińska / 18.11.2014 06:36

Mikołajki tuż tuż, a ty nadal nie wiesz, co kupić swojemu dziecku? Najprostsze pomysły bywają zwykle najlepsze. Podaruj swojemu maluchowi książkę. Wybraliśmy 20 nowości z rynku wydawniczego dla dzieci. Za każdą z nich zapłacisz nie więcej niż 30 zł!. Jeśli wybierzesz coś z naszych propozycji na mikołajkowy prezent dla dziecka, na pewno nie zmarnujesz wydanych pieniędzy.

Książki dla dzieci do 30 zł na mikołajkowe prezenty

Propozycje, które znajdują się w naszej galerii, to książki, które nie tylko bawią, lecz także uczą. Twoje dziecko uzyska wreszcie jasne odpowiedzi na tak nurtujące je pytania jak np. to, czy słonie boją się myszy? Pozna Bożonarodzeniowe zwyczaje, kolędy, wiersze. Pobudzi swoją wrażliwość, dzięki znakomitym powieściom dla dzieci.

Celebryci dzieciom

Pisanie stało się modne i teraz już nawet celebryci mogą pochwalić się swoją twórczością. Nie wszystkie książki znanych ludzi są oczywiście arcydziełami, ale my polecamy przynajmniej dwie - przygodową powieść Agnieszki Chylińskiej i zabawną historię Marcina Prokopa. Być może twojemu dziecku również przypadną do gustu.

Tradycyjne upominki na 6 grudnia

Pamiętajmy, że Mikołajki to miły moment na obdarowanie swojego dziecka czymś drobnym. Nie chodzi tu o wielkie, drogie prezenty. Książka w zupełności wystarczy. Wybierając jedną z naszych propozycji, możesz sprawić dziecku niedrogi, a naprawdę porządny prezent. Zajrzyj do naszej galerii!

Zobacz też:

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA