POLECAMY

Gąsowski w nowej komedii

Piotr Gąsowski zyskał włosy!
Gąsowski w nowej komedii fot. AKPA
Warszawski Pałac Prymasowski zamienił się na chwilę w siedzibę prezydenta Polski. A wszystko dzięki ekipie filmowców, którzy w jego wnętrzach kręcili kolejne sceny komedii "Zmiana".

Za biurkiem prezydenckim zasiadł Piotr Gąsowski, który gra w tym filmie postać ojca narodu. Jak przystało na głowę państwa, prezydent musiał wyglądać poważnie i na głowie Piotra Gąsowskiego zamiast łysiny pojawiła się niespodziewanie bujna czupryna! Znany aktor wyglądał z tego powodu na bardzo zadowolonego. "Bardzo cieszę się z tej zmiany i dobrze się w tym czuję - powiedział nam pan Piotr. - Już od dziesięciu lat golę się na łyso, ale swoich włosów też troszkę mam".

W Pałacu prezydenckim spotkaliśmy też pierwszą damę, w tej roli Grażyna Wolszczak, która nagle pojawiała się na salonach... w szlafroku. A wszystko to z powodu plotek o rzekomym zamachu na głowę państwa. "Każda dziewczynka chciała być kiedyś królewną, a ja tu mam piękne ciuchy i własną limuzynę" - zdradziła nam Grażyna Wolszczak. Na szczęście jak się okazało, sytuacja została już opanowana, a plotki nieprawdziwe. Tak przynajmniej zapewniał pierwszą damę oficer ochrony, w którego wciela się Krzysztof Banaszkiewicz.

Scenariusz filmu powstał na podstawie książki Cezarego Harasimowicza "Nieoczekiwana zmiana płci". Głównymi bohaterami tej opowieści jest prezydencka para, która przeżywa kryzys w związku i niespodziewanie, za pomocą czarodziejskiej różdżki zamienia się.. płcią. Dzięki temu oboje zaczynają się lepiej rozumieć. Oprócz Piotra Gąsowskiego oraz Grażyny Wolszczak, na ekranie zobaczymy też Joannę Lisowską w roli tajemniczej sekretarki prezydenta.
Zdjęcia do filmu potrwają do połowy listopada, a film wejdzie na ekrany kin w przyszłym roku.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)